Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 45x45 cm-s tetkót meddig tart...

45x45 cm-s tetkót meddig tart megcsinálni?

Figyelt kérdés

Hányszor kell mennem és kb. hány óra?

(a minta most lényegtelen és a hely is)


2017. máj. 8. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lényegtelen a minta, ugyanis attól függ, hogy mennyi idő alatt készülhet el. Egy sketch tetoválást 3-4 óra alatt simán megcsinálnak neked, de más-más időt igényel egy dotwork, egy akvarell, egy szimpla színes vagy egy portrétetoválás.

Nem lényegtelen a hely sem, ugyanis attól függ, hogy egyhuzamban mennyit tudnak dolgozni rajtad. Átlagban 3-4 óránál többet nem szoktak egyhuzamban dolgozni, de érzékenyebb területen kevésbé bírja jól az ember, szóval rövidebb idő, más esetben, ha jól bírod, lehet akár 5-6 óra is az egy alkalom.

2017. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a válaszod. Most kérdeztem haveromat van egy sárkány a hátán és hogy meddig csinálták. 15 óra volt öszesen, 2x ment el.
2017. máj. 9. 10:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég perverz a haverod hogy kétszer elment a tetoválószalonban :)
2017. máj. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"(a minta most lényegtelen és a hely is)"


Hogy lenne már lényegtelen, gondolkozz már... Szerinted ugyan annyi idő megcsinálni egy nagy fekete mintát mint egy aprólékos, színes, árnyékolt rajzot?


A hely sem mindegy. Nekem a lábfejemen másfél óránál többet nem lehetett dolgozni mert bedagadt, ezért három alkalom volt. Háton lehet többet is.


Amúgy sose értettem ezeket a kérdéseket. Annyi óra ameddig a művész dolgozik, nem tök mindegy?

2017. máj. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz
2017. máj. 10. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!