Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerül nagyjából egy...

Mennyibe kerül nagyjából egy borsónyi méretű tetoválás?

Figyelt kérdés
Csak egy egyszerű végtelen jelre gondoltam.

2017. máj. 10. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kb 300ft lehet vagy annyise.
2017. máj. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tetoválás elkészítésénél csak egy szempont a méret.

Megfizeted a rád fordított időt, általában ez fél óra, óra időintervallumnál kezdődik, akkor is, ha öt perc alatt kész a tetoválás. Ez a legtöbb helyen az ún. alapár. (Nagyon apró mintáknál van, ahol ettől eltekintenek és/vagy külön kategóriát hoztak létre ezeknek, erről az adott szalonban tudsz érdeklődni.)

Nyilván ezen felül fizeted a munkaórák számát, szalontól függően méret vagy óradíj alapján - nyilván ez nálad kiesik.

DE!

A legkisebb és a legnagyobb mintánál is ugyanúgy meg kell fizetned a tűt, a fertőtlenítőt, a mindenféle használt eszközöket, meg persze a tintát magát. És ezek ugyanúgy kellenek a kétperces tetováláskor is, mint az egészhátasnál - mert ugye, nem szeretnéd, ha az a borsónyi hely elfertőződne a bőrödben? Na ugye.

Ezeket mind tartalmazza a fent emlegetett alapár, és ezért van az, hogy a kis tetoválás sem úgy készül, hogy "kb 300 vagy még annyi se".

2017. máj. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De azért 5000 alatt biztos kijön, nem?
2017. máj. 10. 11:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy öt centis minta van a csuklómon, 2-3 ezer körül volt.
2017. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

az a tetováló, aki 5000 alatt bárminek nekiáll, az kontár


az anyag, a sterilizált eszközök és az ideje ennyinél kezdődik

2017. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem meg: az a tetováló, aki 5000 alatt nem áll neki semminek sem, az mohó. Egy tű 50Ft, egy steril műanyag egyszer használatos csőr szintén, egy pár kesztyű szintén fillérek. 30ml festék 3 ezer, de ami egy apró tetováláshoz kell az szintén minimális. Szóval nem kontár, hanem mohó. Ez az én véleményem.
2017. máj. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
16%
Gondoltam hogy le fog pontozni a sok mohó szalonos :) Attól mert ti 5.000 alatt nem álltok neki egy apró dobókockának pl, attól még nem kontár az aki megcsinálja 2-3 ezerért. Egy 15-20 perces munkáért nem feltétlen kell elkérni 5 ezer forintot, de vannak ilyen mohó emberek is :) Nyugodtan pontozzatok le nem nagyon érdekel:)
2017. máj. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, nézz körül interneten fogsz találni korrekt embert aki tetovál, korrekt áron igényes munkát ad ki a kezéből.Szalonosokra meg ne hallgass, szoktak azzal jönni hogy aki otthon tetovál az nem higiénikus, de ha belegondolsz ez nagyon nagy hülyeség. Teljesen mindegy hogy egy lakáson vagy egy szalonnak kialakított helyiségben tetoválnak, szalonban is lehet nem steril körülmények között tetoválni.Például nem mos kezet a tetováló, vagy nem fertőtleníti le a bőrfelületet. Szóval teljesen mindegy hogy lakáson van készítve vagy szalonba, oda kell figyelni a higiéniára és nincs gond.Szalonosok mondják ezt hogy 5 ezer alatt semmi, nem az ő zsebükbe kerül az az 5 ezer sem, mivel szalon.
2017. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként szalonban sokkal jobban oda kell figyelni a higiéniára, sokkal több ember megfordul ott, előtte buszon, villamoson kapaszkodtak, sokkal nagyobb a fertőzésveszély, ez egy lakáson nem akkora, mivel egy lakáson tetováló embernek kevesebb a vendége mint egy szalonnak, kevesebb ember fordul meg a lakáson, de ettől függetlenül ugyan úgy le kell fertőtleníteni a tetoválni kívánt testfelületet, előtte kezet kell mosni a tetoválónak is, steril eszközökkel kell dolgozni. 2 ezer alatt nem hiszem hogy megcsinálná bárki is,mert az előkészület is idő, de annyiért szerintem elvállalják mivel nem nagy minta kell és egyszerű végtelen jelet szeretnél.Keress facebookon tetoválót, biztos találsz olyat aki megcsinálja.
2017. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

pont nem tetováló vagyok, de ne zavarjon, csak én igényes vagyok ;)


neked meg sok sikert a hep c, hep a, hiv fertőzésedhez...mellesleg k.ra nem 50 forint egy steril tű

Ázsiából egy 16G steril piercingtű kerül nagy tételben kb 180 forintba

2017. máj. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!