Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Miért ennyire népszerűek a...

Miért ennyire népszerűek a koponyák?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a koponyákat, ezért nem tudom elképzelni hogy miért az egyik legnészerubb minta, de érdekel. Az a tippem hogy menőzés. Senkit sem ítélek el érte, mindenkinek más a stílusa, csak érdekel hogy miért van ennyi koponya tetoválás :)

2017. máj. 16. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Mert most ez a divat.
2017. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor jó hosszan elnyúló divat.. :-D

Nem tudom, én szeretem a koponyákat, de varratni nem varratnék magamra, mert jelenteni nem igazán jelent semmit, meg tök tömeg.

2017. máj. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Nekem is van egy koponyám. Mióta megcsinálták, sokat változott az életem pozitív irányban, sokkal magabiztosabban tudok gondolkodni, beszélni másokkal, javult a rálátásoma dolgokra, és sokkal többször mondanak jóképűnek. Szóval érdemes volt, önbizalmat ad. :)

Ja, amúgy a nyakamon van, és egyelőre nem túl feltűnő, mert a hús meg bőr eltakarja, de ez idővel változni fog, és akkor olyan trendi lesz, hogy még a tévébe is bekerülhetek, valami akkori dokucsatornán. :)

2017. máj. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

.-'---`-.

,' `.

| \

| \

\ _ \

,\ _ ,'-,/-)\

( * \ \,' ,' ,'-)

`._,) -',-')

\/ ''/

) / /

/ ,'-'

2017. máj. 16. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetek óta a koponya, rózsa, fecske, horgony.. minták a legnépszerűbbek. Nézz egy pár old school mintát! Ezek örök kedvencek lesznek és sose mennek ki a divatból, mert hiába egyszerűek, komoly jelentéssel bírhatnak az emberek számára.
2017. máj. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amiert a bagoly, bajusz, peace jel stb. Divat, ennyi :)
2017. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

A ma élő ragadozók számára amik falkában élnek a trófea vagyis a zsákmány feje amit először megeszik. Lásd: macska és egér.

A régi időkben az emberi koponya a csúcsragadozó jelképe volt, mert ki ember skalpját viselte az embertő szerzé s ereje nagyobb mint 1 emberé.

Tudat alatt az emberben jelen van hogy a tekintély része ha koponyával díszíted honod.

2017. máj. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!