Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Feljelenthetem? Tattoo

Feljelenthetem? Tattoo

Figyelt kérdés

Üdv.


Egy nyeremény játékon vettem részt, ahol a megosztok között a tetováló elkészít egy mintát. (Ingyen)


Én lettem az egyik nyertes azonban, hetekkel később sem volt, hajlandó vissza írni a tetováló.


(Feketén tetovál.)



2017. máj. 16. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jaaaa az jó lett volna ha felvarrja feketén. De ha nem varja fel akkor inkább másnak se.

Fujj de gusztustalan vagy lehet ismer azt azért gondolta meg magát inkább.

2017. máj. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Pfff XDXD

Azért akarod feljelenteni, mert nem kaptál ingyen sufnitetkót? Nem érzed gáznak magad?

2017. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Még ha rendes szalon is, akkor is jogában áll elállni tőle. Szóval feljelenteni fel lehet, de legfeljebb kinevetnek. Ha pedig nagyon erőszakoskodsz, akkor a végén még téged érnek utol a perköltségek...
2017. máj. 17. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
Akkor a nav-nál kell bejelentést tenni .Mondjuk elég bevállalós "próbavásárló" navosnak kell lenni ahhoz hogy felrakasson valami tetkót csak azért hogy büntethessen .
2017. jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!