Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretném ha mondanátok...

Szeretném ha mondanátok véleményt erről a tetoválásról. Szeretnék egy hasonlót, kicsit másképp, de a barátnőm teljesen ki van akadva hogy hogy néz már ez ki. hát nemtudom, kicsit bizarr de nekem tetszik :D Szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2017. jún. 13. 21:20
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon rossz..
2017. jún. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se tetszik! Jól gondold meg...
2017. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
70%
Ne haragudj de jó nagy zavar lehet a fejedben, ha ezt bevállalod. Borzalmas!
2017. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Oké én megértem ha neked tetszik, nekem nagyon nem. De ennek mi jelentése van? Mit üzen neked ez a valami? Rengeteg mondanivalója van gondolom.
2017. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Elég...fura.
2017. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Én magamra biztos nem varratnám fel,mert én opyan tetkókat varratok,amiknek érzelmi jelentése van számomra😊

(Ezzel nem akarlak megsérteni amúgy,lehet hogy számodra ez jelent valamit)

Ha amúgy meglátnék valakit az utcán akinek ilyene van először biztos meglepne,de igazából nekem így máson nagyon tetszik,de csak úgy,hogy az egyik lábán van(remélem neked is csak 1en lesz) 😊😊

2017. jún. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%

Ez tipikusan a 'reszegen, beszivva jo otletnek tunt'-tipusu tetko, amit Ibizan varratnak magukra a nem-annyira-szomjas angol fiatalok.


Grafikailag firkalmany, 'jelentese' kb. annyi, hogy sokkolni akarsz, ami 16 evesen biztos mokasnak tunik, de kesobb csak kirohognek erte.

2017. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Értem én, hogy neked tetszik, persze, nekem is tetszik egy-két ábra, mégis tudom magamról, hogy jobb ha nem kezdem el, mert rövid időn belül nem lenne szabad bőrfelületem.

De őszintén tedd fel magadnak a kérdést;

Van valami jelentősége számodra ennek a tetkónak?

Van esélye, hogy megbánnád? Megunnád?

Biztos jó, hogy olyan helyen van, amihez elég egy rövidebb gatya, és mindenki látja?

Nem tudom hány éves vagy, de ugye tudod, hogy sok helyen állásinterjún "hátrány" a tetkó?

+1

Nem ijednél meg éjszaka/reggel, hogyha felébrednél, és ilyen csíkokat találnál a lábadon? :D

2017. jún. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Ez giccs.
2017. jún. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt ilyenem, a 6 éves unokahúgom "varta" fel egyszer poénból a hátamra és az arcomra filctollal miközben én aludtam.
2017. jún. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!