Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A sellő "tömegtetoválás"-nak...

A sellő "tömegtetoválás"-nak számít?

Figyelt kérdés
Nem divatból szeretném magamra varratni a kiválasztott mintámat,számomra jelentéssel bír.Már évek óta tudom hogy szeretném megcsináltatni,és kíváncsi vagyok rá hogy mennyire számít "tömegnek" mert ez a része kicsit visszatart a megvalósítástól.22/l

#tetoválás #sellő #tömegtetkó
2017. jún. 17. 18:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
62%
A tetoválás önmagában már divat. Mindenkinek vannak fontosabb eseményei,történései,érdeklődései az életben,mégse akarja mindenki magára tetováltatni őket.
2017. jún. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Lehet,de ennyi erővel a tetoválatlanság is divat,és sablonos :)
2017. jún. 17. 18:48
 3/19 anonim ***** válasza:
25%

Kedves kérdező!


Gondolkoztál már azon, hogy hány ember vallja be magának, hogy divatból csinál valamit? Segítek: egy sem. Ez a tömegemberség lélektana. Nem a sellő a tömegtetoválás, hanem a bármilyen tetoválás tesz téged ostoba, a mintakövetésnek ellenállni nem tudó tömegemberré. Tehát ha te baromi egyedinek érzed az indíttatásodat, az biztos jele annak, hogy divatból teszed. Ha képes lennél önironikus reflektálni erre )"divatból csinálom" akkor az önismeretnek egy olyan fokát ugranád meg, ami kiemelni téged az agyatlanok tömegéből, és elszégyellnéd magad, hogy valaha közéjük tartoztál.

Még van esélyed visszafordulni az agyatlan konzumprolivá válás kapujából. Rajtad áll, hogy a továbbiakban komolyan vehető ember akarsz-e maradni.

2017. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ha ha ha...köszi kettes ráébredtem hogy nem azért tetováltatnék mert a halott nagyapám akire apámként tekintettem,a sok közül ezt a mintát is magán hordta hanem mert tömegember vagyok..ja nem. Komolyan jár a taps..miért kell okoskodni most komolyan?az riaszt vissza hogy rengetegen ezért csinálják,és hátha ez is a legnépszerűbbek között van..de igazából pont lesz*rom mert akkor is megcsináltatnám, csak kíváncsi voltam rá mennyire számíthatok rá hogy máson ilyet lássak.
2017. jún. 17. 19:01
 5/19 anonim ***** válasza:
42%

"Lehet,de ennyi erővel a tetoválatlanság is divat,és sablonos :)"


Ezt fejtsd ki légyszíves.

2017. jún. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Eg emberen sem láttam még sellőt. Csak jol gondold meg,hogy hova tetovalod,mert sajnos még mindig sokan nem tolerálják:) hova szeretned?
2017. jún. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Rengeteg embernek nincs tetoválása ezért írtam hogy ennyi erővel az is divat,és ha sokaknak van tetkója akkor mi van?Te sem azért nem tetováltatsz mert a többi embernek sincs körülötted,hanem mert nem akarsz nemde? A "normálisabb" tetováltak sem ezért csináltatják meg mert divat,tény van aki ezért csináltatja gondolok itt a rengeteg "freedom" feliratra,meg hasonlókra.Egyszóval butaság rámondani hogy divat,esetleg hogy h*lyeség.
2017. jún. 17. 19:10
 8/19 A kérdező kommentje:
6.-os köszi a normális választ.A vállamra,mert ott tetszik is, és ha kell(munkahelyen stb.) akkor ott simán el lehet takarni.
2017. jún. 17. 19:12
 9/19 anonim ***** válasza:
20%

"Rengeteg embernek nincs tetoválása ezért írtam hogy ennyi erővel az is divat"


Hát ja,"ennyi erővel" bármi lehetséges.Meg annak az ellenkezője is. Komoly érvek ezek.


Nagyanyám isteni pörköltet tudott csinálni nokedlival,de mégse érzek késztetést arra,hogy egy tál meleg pörköltet varrjak a karomra,pedig mindig rá emlékeztet.


Körülbelül ennyit ér a te sellőd is, egyszerűen találtál egy indokot,a nagyapád emlékét,ami ezt a divathóbortot a te kis tudatalattidban meg tudja indokolni racionálisan. Ha nem a nagyapád sellője,akkor lenne más. 10 éve még nem raktál volna magadra sellőt,mert nem volt ekkora divat a tetoválás.

2017. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

És ha tömeg? És ha nem? Úgyis lesznek, akik kritizálják a döntésedet. Ha ismeretlen emberek véleménye befolyásol a döntésedben, akkor ne tetováltass.

Kicsit szánalmasnak tartom, ahogy mindenki próbál kitűnni a tömegből, és pont ezzel olvadnak bele.

2017. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!