Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Kb egy arckép tetoválás...

Kb egy arckép tetoválás mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel fel akarom varratni a gyermekem képét, vagy éppen a példakémem képét a combomra, egy igényes, átlag árakban dolgozó helyen ez kb szerintetek mennyi lenne?

2017. jún. 23. 00:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Első, hogy mekkora méret. Második, hogy fekete árnyalatos, vagy színes, harmadik, hogy mennyire bonyolult a kép. 30 körültől indul, de akár 110 ezer is lehet. Minőségi arcképes munkához nagy felület kell, legalább két alkalom. (Jó esetben egy+egy javítás.) Ilyen tetoválásnál a bonyolultság nem mindegy. Egy kisgyerek arcképe egyszerű, míg egy felnőtté már nem az. Viszont mindenképp célszerű előre leegyeztetni. Olyan tetoválót keresni, aki jól csinálja. Az ár itt mindegy. Minőségi munkának magas az ára. (Nyugatabbra sokkal többe kerülne, kb. 700-1400 euro-tól.)

Számos remek szalon és hazai tetováló van, keresd fel őket bizalommal ;)

2017. jún. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. :) nem is annyira drága mint gondoltam, azt hittem sokkal több lesz mint az eddigiek
2017. jún. 23. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!