Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nyugatihoz közel tudtok jó...

Nyugatihoz közel tudtok jó tetoválószalont?

Figyelt kérdés

Az ország másik végéből költöztem nemrég Pest megyébe és a budapesti közlekedést nem igazán ismerem, egyelőre csak a Nyugati környékén mozgok. Annyit tudok, hogy a WestEnd-ben lévő szalonba nem ajánlatos menni.

Tudtok a Nyugatihoz közel eső mindenképpen jó minőségű szalont, profi/gyakorlott tetoválókkal?

Az lenne még a kérdésem, hogy hallottam a Dark Art Tattoo-ról, oda érdemes lenne menni? Illetve Bianicon munkái is tetszenek, csak nem tudom, oda hogyan tudnék eljutni:D


2017. jún. 30. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Dark Art Tattoo-t akartam épp javasolni, ahogy láttam a kérdést.

Én ugyan nem voltam, de csak jókat hallottam róla.

2017. jún. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Dark Art Tatto nagyon jó, de azért nézz körül még Budapesten, mert stílustól függ hogy melyik szalon lenne neked a legjobb. Azért az internet korában már nem lehetetlen feladat megtervezni hogy elbuszozz ide vagy oda. A tetkó életed végéig rajtad lesz, szerintem ne csak az legyen a szempont hogy a nyugatihoz közel legyen.
2017. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Dark Artot tudom ajánlani, jó fejek, profik, a szalon meg baromi hangulatos. :)

Ettől függetlenül egyetértek azzal, hogy válassz egy stílust, keress hozzá tetoválót, utána ráérsz azon aggódni, hogy hogy jutsz oda.

2017. júl. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!