Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egy hetes tetoválás, ami a 3....

Egy hetes tetoválás, ami a 3. napon kezdett hámlani, még mindig nem potyogott le teljesen, ez normális?

Figyelt kérdés
Szépen elkezdett hámlani, de viszont van olyan rész, ahol még mindig rajta van a 'hámlás 'már 4 napja. A többi részén le potyogott de van pár hely ahol meg ott van. Nem lesz tőle baja a tetoválásnak? Nem lesz csúnya alatta? Bepantennel kenem még. Vagy már váltsak testaplora?

2017. jún. 30. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is hamlott minimalisan, nem lesz semmi baja, ha kened naponta 2-3 x bepanthennel es nem tul sokat, hanem vekony retegben.

En csaktam is, mert aloe vera gellel is kentem, ami ugye sebgyogyito hatasu.

Plusz en nagyon szaraznak talaltam a feluletet, ezert mar 1 het utan kentem testapoloval is, olyannal, ami nem asztatja el annyira, es azt is csak nagyon vekony retegben.

2017. jún. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon sok helyen hámlik még, akkor maradj a bepanthennél, de 8-10 napnál tovább nem érdemes - nyilván minta mérettől függően. Ha csak apró foltokban nem hámlik, pl. azért, mert "bőrszínen" lett meghagyva, azaz vannak helyek, ahol nincs festék, akkor az normális. Akkor már válthatsz testápolóra. Ha még nagyon hámlik, akkor bepanthenezd még egy-két napig.

Egyébként nem lesz csúnya alatta, ott is lekopik majd a bőr, csak lassabban. :) Nekem is voltak ilyen foltjaim, pár nap alatt teljesen eltűnt.

2017. júl. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi. Hát remélem h tényleg nem lesz baja. Olyan mintha száradna rá a hámlás... óvatosan próbáltam meg vakarászni h essen le onnan is mert már egyenként jó pár napja lehámlott, csak néhány helyen maradt ilyen foltos ..

Jah és színes a tetoválás és tudom h nekem szabad vakarni meg leszedni a hámló bőrtde má r nagyon féltem h mi lesz így h 4napja nem akart leesni onnan a bőr

2017. júl. 3. 21:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne vakargasd, az tutira nem tesz jót neki. :)

Ahol nekem olyan "bőrös" maradt, még jó darabig látszott a bőr "szakadt" széle, hogy körbe lehámlott, ott meg ott a folt, de idővel szépen lassan eltűnt. A bőr egyébként is cserélődik, kopik-hámlik, csak kevésbé látványosan. :)

Ha egyébként tényleg mindenhol szépen egységesen lehámlott, legyógyult, ezeket a foltokat leszámítva, akkor térj át nyugodtan a testápolóra, baja nem lesz már.

2017. júl. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!