Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek szép lenne egy...

Szerintetek szép lenne egy ilyen tetoválás?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a tetoválást szeretném, csak én nem az oldalamra hanem a gerincemre lefelé a tarkómtól.

Szerintetek?


2017. júl. 2. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem igazán jönnek be a tetovált nők számomra.

A tetoválás maga szép mint egy rajz, de az embereken valahogy nem jön be.

2017. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Valaki, aki esetleg szereti is a tetoválásokat? :D
2017. júl. 2. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon szép, azonban ez a minta már valakié.

Egy magára valamit adó művész nem fogja ugyanezt rád másolni.

2017. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem pont ugyanerre gondoltam, csak hasonlóra.

Hosszúkás virágra ami teljesen fekete, ez a lényeg. :)

2017. júl. 2. 14:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nagyon szép, nekem rögtön megtetszett. Én pedig elég kritikus vagyok tetkók szempontjából. Egyébként első tetoválásomra készülök, nekem a bokámon lesz az ábra. Sokat gondolkodtam, hogy mi legyen és hova, míg megtaláltam azt amivel azonosulni tudtam, mert tényleg kevés tetkó tetszik.:D Amúgy az a fontos, hogy neked tetsszen, és legyen olyan jelentése, amivel együtt tényleg életed végéig büszkén viseled.:) Azt azért tanácsként megírom, hogy ne mostanában csináltasd, mert nyáron nem ajánlatos tetováltatni. Kikophat a melegtől a minta. Erre a tetoválók nem szokták felhívni a figyelmet, mert nem érdekük. Nekem a bőrgyógyászom mondta. Sok sikert a tetováláshoz!:)

2017. júl. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

abszolút nem nyáron akarom csináltatni, már van egy tetoválásom és télen minden szempontból előnyösebb.

nem fülled be a fólia alatt, nem kell a friss sebet naptejjel kenegetni, mivel nyáron elkerülhetetlen hogy az

ember ne menjen napra

2017. júl. 2. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szép.
2017. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!