Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti mit gondoltok erről?...

Ti mit gondoltok erről? Baromság lenne?

Figyelt kérdés

Üdvözletem!


Tetoválással foglalkozom, nem igazán szoktam nyereményjátékot csinálni. Ezért, szeretném a ti véleményeteket kikérni.


Arra gondoltam mivel, 2 hét múlva lesz a születésnapom csinálnák egy ilyen nyereményjátékhoz hasonló valamit.


Úgy gondoltam hogy születésnapom alkalmából, a vendégeim szabnák meg az árakat, arra a hónapra...


Ti mit gondoltok?



2017. júl. 6. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, ne. Abból csak jó nagy lehúzás lenne. Inkább legyen egy - néhány emberke, akinek kisorolsz egy - egy tetkót, vagy felárért varrsz nekik.
2017. júl. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem hinném, elég normális , kedves vendégeim vannak. Nem érdekből csinálom, innentől kezdve nem igazán érdekel az összeg. :)


Talán, még annyi lenne a kikötésem h max 13x18cm tetoválás.

2017. júl. 6. 18:09
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Most lehet hogy azt mondod hogy nem húznának le mert jó ügyfelek de amikor 100 forintért dolgozol majd nem ez lesz a helyzet.
2017. júl. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szerintem csinálhatnál cetliket rajta egy bizonyos árral és mindenki húzhatna pl. egy kalapból hogy mennyit fog fizetni aznap.
2017. júl. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én se igazán értek egyett ezzel ilyen formában. Az szuper, hogy akarsz valamit, de talán ne így. Az viszont tök jó ötlet, amit az utolsó mond. Bár nem árat adnék meg rajta, hanem egy százalékot, és akkor mondjuk 10-20-30-40 stb. százalék kedvezményt kaphatnának a vendégek. Erre amúgy egyszer láttam egy tök jó megoldást az egyik pláza fagyizójban, ott egy szerencsekereket csináltak és akkor kipörgethetted, hogy mekkora kedvezményt kapsz az eredeti árból.
2017. júl. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen lehetőséget orrba-szájba hirdetnének a vendégek, talán te is, a szeretteid is, - a hír pedig valamilyen formában eljutna hozzám is, aki jelenleg nem engedhet meg magának egy teljes áras tetoválást.*Ha én belefutnék ebbe a hirdetésbe - főleg facebookon -, biztos, hogy ezeket gondolnám:


- A tag rettenetesen kezdő, és a piszok gagyi munkáit így szeretné eladni, így szeretne gyakorolni.

- Ha jól a munkáid, akkor kamusnak gondolnának, aki nem steril eszközökkel dolgozik.

- *Ami elsőre még eszembe jutna, - hogyha jó az, amit csinálsz -,hogy jó nagy balek vagy, én meg csóró lévén 100%, hogy lehúználak. Attól függ, hogy mekkora balek vagy, minél nagyobb, persze annál kevesebbet fizetnék, szinte ingyen varratnék magamra jó néhány tetkót abban a hónapban.


Én laikus vagyok a témában, de abban biztos vagyok, hogy nem véletlenül kerülnek a tetkót annyiba, amennyibe. Nem tűnik olyan olcsó játéknak, amit csak úgy érdemes elosztogatni. Hónap végén pislognál, hogy talán háromszor annyit dolgoztál, de az átlagosnál is kevesebbet kerestél.


Ezzel persze nem bántani szeretnélek, csak szeretném felhívni rá a figyelmedet, hogy a "jó szándékra" ( vagy nem tudom milyen felindulásból jött az ötlet ) keselyűkként röppennének az emberek, és a húst is lecsípnék a csontodról.


Időközben érkezett két nagyon jó elgondolás is, a kalapos is, és a szerencsekerekes is egy nagyon olcsó, és nagyon jó megoldás! Még kreatív is, és nem érne (akkora) veszteség velük. :) Inkább ilyenekben gondolkodj!

2017. júl. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Inkább, akkor maradok egy embernél, akinek ingyen elkészítem.
2017. júl. 6. 22:10
 8/12 anonim ***** válasza:

Ha ragaszkodsz a vendégek árszabáshoz, nekem még olyan alternatíva jutott eszembe, hogy ne egész hónapra, csak aznapra, arra a hétvégére, vagy valami ilyen módon hirdesd a kedvezményt. Végül is, a születésnap sem egész hónapban tart. :)

Így a bukta is kisebb, kb. ugyanott tartasz, mintha 3-4 embernek ingyen osztogatsz.

2017. júl. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is a %-os kalapos a legjobb megoldás. Aki tetováltatni akar, úgyis rászánja azt az X összeget amennyibe kerül, csak boldog lesz, ha a végén kevesebbet fizet. Viszont te sem fizetsz rá a végén.
2017. júl. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Tetováló vagy, fontos számodra a tetoválás. Biztos, hogy van olyan minta, amit szíves örömest tetoválnál fel. Vagy akár több is. Akár portfólió bővítés céljából, akár csak úgy. Kisebb minták esetén 3-5 minta egy napba simán belefér. Ha ezeket sorsolás alapon közzéteszed, hogy a nyerő 3-5 embernek ingyen megcsinálod valamelyiket, akkor egyszerűbb a dolog. (Persze érdemes lenne akkor összeszedned 5-10 mintát, hogy tudjanak ők is válogatni.) Vagy egy mintát, ami kidolgozottabb. A közönségnek tetszeni fog valószínűleg. De nyereményjátékból ezerfélét tudsz kitalálni. (Mondjuk akik felköszöntenek szülinapodon egy fix kép alá, azok közözz sorsolsz, vagy veled egy szülinapot tartóknak sorsolsz, vagy a legfrappánsabban felköszöntők közül sorsolsz és azt az ő születésnapjukon megcsinálod (vagy a környékén, vagy akár a tiedén...stb.)...stb.)

A vendégek szabják a hónapra dolog, mint becsületkassza, hát, találkoztam már vele pár helyen, ami az elkészült tetoválás után fizettek lezárt borítékban, vagy nem átlátszó ládikóba rakták bele az árat, amit gondoltak. De egy hónapra sok lenne tényleg. 1-2 napra elmegy.

Morfondírozz, neked mi lenne a szimpi :) Hajrá!

2017. júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!