Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valaki ismer esetleg olyan...

Valaki ismer esetleg olyan tetoválót, aki 18 éves kor alatt is tetovál?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és egy apró tetoválást szeretnék. Nagyon fontos lenne! Előre is köszönöm!

2017. júl. 8. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyik se, aki normális

Sufnitetoválónál meg ne akarj tetoválást

2017. júl. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

várd meg amíg 18 leszel(pár hónap).

egy normális, munkájára igényes tetoválóhoz egyébként is több hónap a várakozási idő, ha most kérsz időpontot a 18.szülinapodra,akkor tudsz majd menni.

sufnis lehet megcsinálja 17 évesen is..de egy olyan dolog, amit életed végéig viselsz magadon, azt csak nem kéne olyannál, aki sufnis.

btw szülői engedéllyel nem csinálnák meg neked normális szalonban?

2017. júl. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. 16 év fölött szülői jelenlét illetve beleegyezés mellett igen. Anélkül nem.
2017. júl. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sufnis tetoválók között is van jó! nekem pl. egy nő csinálta, nem szalonba, fele annyiért, profi munka lett, nem voltam még 18, és semmi baja nem lett a tetkómnak szépen lehámlott és begyógyult!
2017. júl. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!