Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Budapesten hol csinálnak...

Budapesten hol csinálnak szép, de nem túl drága tetkót?

Figyelt kérdés

2017. júl. 16. 14:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyenre gondolsz? Minta? Stílus? Méret?

Mi a nem drága neked?

2017. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyszeru tigrist akarok szinezes nelkul. Kb 10cm-t csuklom fole. Ez lenne a 4dik. De az eddigi helyekre nemtudok visszamenni bizonyos okokbol
2017. júl. 16. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szép de nem túl drága? Nem egészen értelek. Most akkor mit szeretnél? Ami igényes és szép, az valószínűleg drágább, ami nem túl drága, az valószínűleg nem túl szép. De úgy alapból, mi nem számít neked drágának? Mi az árhatár? 5? 10? 40? 200???

Sima tigrist... mármint a micimackóból? Vagy milyen stílusban?

Pontosítsd a kérdésed!

2017. júl. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs mit pontositanom a kerdesen, sajnallak hogy nem vagy kepes felfogni azt a par szot, hogy "szep, olcso..."

Amugy a 200ezer sztem mindenkinek sok lenne egy par cm-s tetkoert. Van egy 3cms tetkom amit 8 ezerert csinaltak es van egy 10cms amit 4500ert. Mind2 egyformán gyonyoru. Nem ertem mit nem ertesz, ennyire rossz a szovegertelnezesed akkor minek vagy itt?

2017. júl. 22. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, a szépség relatív. Ajánlom Lakatos&Kalányos tató cégét valahol kőbányán a régi gyártelepeknél. Pár sörért megcsinálják ami neked kell.


Nem én, hanem te vagy értetlen. "Budapesten hol csinálnak szép, de nem túl drága tetkót?" Ennyit kérdeztél. Mi neked a szép??????????????? Mi a nem túl drága?????????

DemYKing a te embered...

2017. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!