Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Nagyon szeretnék tetoválást...

Nagyon szeretnék tetoválást de RETTEGEK a fájdalomtól. Van bármi ami olyan mint a tetkó de nem fáj? :D és mondjuk tartósabb mint a henna?

Figyelt kérdés
2017. júl. 19. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
édes jóistenem... ezt te sem gondoltad komolyan
2017. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

16 éves kis ribik kibírják, te is túl fogod élni. Ha annyira rettegsz tőle akkor ne csinálj.


Bizonyos területeken csak egy kicsit fáj a tetoválás, van ahol nagyon kellemetlen, de meg kell érte szenvedni ha tényleg akarod, ha eltántorít pár órányi kellemetlenség akkor annyira nem vagy elkötelezett iránta.

2017. júl. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is rettegek, évekig halogattam. Végül, mikor rászántam magam (jött egy hirtelen váltás az életemben, és úgy voltam vele, hogy most vagy soha :D), páromat cipeltem el magammal lelki támogatásnak. :)

Azóta is azzal csúfol, hogy nem maradt csont az ujjaiban, úgy szorongattam. :D

De tudod mit? Nem is volt annyira fájdalmas, mint amit rémisztgettek, hogy hú aztán nagyon, meg főleg ott, ahová én akarom, és hogy jut eszembe, ha én ennyire parás vagyok...

Egyébként kérdezgettem a tetoválómat is előtte, míg indigóztunk meg színeket válogattunk, és azt mondta, hogy alapvetően azok szenvedik meg sokkal-sokkal jobban az egészet, akik előtte rágörcsölnek, hogy úristenmileszitt. Meg megnyugtatott, hogy még soha senki nem sírta el magát nála a fájdalomtól, egy lányt leszámítva, akinek hét órán át csinálta az oldalát, de ő is csak némán könnyezett. :D


Szóval a tanácsom, vigyél magaddal barátot, barátnőt, ismerőst, valakit, aki ott ül melletted és eltereli a figyelmed, plusz egy főt a legtöbb szalonban simán megtűrnek.

Én nőként egyébként egy durvább epiláláshoz tudnám egyébként hasonlítani, hasonlóan elzsibbad a bőröd egy idő után. :)

2017. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Van ahol érzéstelenítést lehet kérni. Nekem nem volt ilyen, tehát nem saját tapasztalat, de nekem mesélték hogy alig lehet tőle érezni valamit, egyáltalán nem fájdalmas, csak hát plusz idő míg megvárja az ember hogy hasson, meg külön kell érte fizetni (ami amúgy a legkisebb dolog ha már olyan dolgot vállalsz ami egész további életedben rajtad lesz)
2017. júl. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Arcfestés, mint a 12 éves gyerekeknek.
2017. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csomó olyan mindennapi dolog van, ami 1000x jobban fáj, mint egy tetoválás.

Egyáltalán nem kell félni, abszolút túlreagálják sokan...

Én némelyiket különösen élveztem :D

2017. júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom kiket kérdeztél, hogy azt hiszed, nagyon fáj. Ha meg csak te magad gondolod, akkor próbáld ki egy nagyon pici mintával, annyit mindenki kibír. Ha nem akarod kibírni, akkor nem akarod eléggé, ez sajnos igaz. És egyébként hidd el, hogy annyira elviselhetetlenül nem fáj, és ezt egy olyan lány mondja, akinek eléggé alacsony a fájdalomküszöbe. Úgyhogy hajrá! :)
2017. júl. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!