Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Valakinek valami ötlet?

Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Nagypapam emlékére szeretnék csinaltatni a csuklomra vagy valahova valami kis emléket amit csak én érthetek. (Gondoltam én olyanra hogy csuklomra 2 angyalszarny és kozeje valami aranyos idézet vagy beleírni h 'grandpa' vagy valami hasonló, illetve egy angyalszarny és a tetejére egy korona )

#tetoválás #emlék #lovesomuch
2017. júl. 21. 17:30
 1/3 anonim válasza:
Szerintem jó ötlet lenne valami,ami nagyon rá emlèkeztet. Például az én nagypapám nagyon szerette a régi motorokat és ha tetoválást csináltatnék,akkor egy olyat választanék.
2017. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát mivel mi nem ismertük néhai nagypapádat,így segíteni sem fogunk tudni.De maga az ötlet jó,találj ki valamit amit nagyon szeretett és szívesen viselnél magadon,vagy ha van valami amit sokszor mondott neked és nem az pl,hogy "tej,kenyér,májkrém"akkor azt is megcsináltathatod.
2017. júl. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez egy nagyon béna és tucat tetoválás ötlet. Most komolyan?

Első sablon:

csukló tetoválás. Tinik tetováltatnak oda és könnyen lekopik

Második sablon:

Angyalszárny. Tucat tetoválás, gáz és fantáziátlan

Harmadik sablon:

Angol szó hogy menőbb legyen. nem lesz az


Ismerted egyáltalán a nagypapidat hogy csak ennyire futotta az ötletelés?

Egyébként szerinted ezt csak te érted? Azt hiszed mások nem tudnak angolul, vagy mi? Mert elég egyértelmű tetoválás.

2017. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!