Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogyan is nezunk ki valojaban?

Hogyan is nezunk ki valojaban?

Figyelt kérdés

Egyes kepeken, videokon, egyes szogekbol, megvilagitasban teljesen mas az arcom, mint maskent. Neha belenezek itthon a tukorben, es azt latom, oke, nem nezek olyan benan. Megyek a varosban jobbra - balra, nezem magam a kirakatok uvegeiben, boltok probafulkejeben, es mondom Uristen.. en nem hiszem el, hogy igy utcara leptem. Olyan torz fejem tud lenni, hogy elkepeszto. Ez tortenhet forditva is.

Ugyan ez van kepeknel. Ha magamrol csinalok fotot, vagy ha mas csinal rolam, esetleg egy lesifoto keszul, vagy video, mintha mindegyiken egy teljesen masik ember lenne. Kisminkelem magam itthon, ugy erzem, hogy szep lett, egy csomo szogbol megnezem, mit alkottam, okenak velem. Kesobb, pl a fent emlitett varosos sztorinal meg mintha teljesen elcsuszott volna az arcom. Undorito. Mintha ha nem is en lennek. Vagyis.. igazabol azt se tudom melyik vagyok en. Ha epp a szebb enemet latom, elegedett vagyok (nagyjabol) magammal. De ha a masikat, hat Jesszus... szivem szerint zacskot huznek a fejemre. Szeintetek mi az a megoldas, ahogy megtudnank magunknak nezni, hogy kulso szemmel masok hogyan latnak minket?



#arc #arckép #tükor #mast latok #kulso szemlelo
2017. aug. 4. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Szerintem az a valós amit képeken látsz sajnos. :)
2017. aug. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem valós, amit látsz. Akik téged látnak az utcán, vagy az ismerőseid, akikkel nap mint nap találkozol mozgásban látnak téged, nem pedig egy adott szögből szemlélnek, egy adott fényviszonynál. Nekik ez nem tűnik fel így.
2017. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Magamra ismertem sajnos.. igazából én sem tudom, szerintem a képeken vagy leginkább önmagad, a kirakat meg torzít, mert az az üveg sem tükörsima és egyenes.
2017. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen ismerős, én el is gondolkoztam azon hogy majd írok róla egy fogalmazást "A tükrök titkos élete" címmel, mível még iskolás vagyok. Szerintem a legbiztosabb mód arra hogy teljesen tiszta legyen a külsőnkről alkotott kép az lenne hogyha egy társunk testébe bújra körbejárhatnánk a sajátunkat.
2017. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, szerintem is. :D Kar, hogy ez nem lehetseges.

Neha mar annyira zavaro tud lenni, hogy kilepek az utcara tok magabiztosan, meglatom magam valami tukorben es egybol elmegy az eletkedvem.

2017. aug. 8. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!