Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetováló szalonban szoktak...

Tetováló szalonban szoktak ilyet csinálni?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés, de...

Ha elmennék egy szalonba és mondanám a tetoválónak, hogy szeretnék egy ház motívumot kerítéssel. (Csak példának okáért) akkor ő tervez nekem magától ilyet vagy muszáj valami képet is mutatni?

Nem elég mondani, hogy ház és kerítés legyen?

Remélem nagyjából érthető a kérdés.



2017. aug. 5. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj képet vinned, de az segít, ha van egy elképzelésed, amit le tudsz írni neki. Hogy milyen stílusú legyen, vagy esetleg milyen részleteket akarsz bele, ilyesmik.
2017. aug. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én tetoválásomat a bátyám rajzolta meg. Esetleg nincs valaki ismerős aki szépen tud rajzolni?! Annak, esetleg elmondhatnád és akkor ő megrajzolná a szalonba még csak felvarják.

De, a barátnőmet is kísértem tetováltani. Vittünk 2képen és mondta a srácnak, hogy kb milyet szeretne és össze rakta neki. Úgyhogy szerintem azért vigyél képet hogy milyen irányba akarsz elmenni és hogy, legyen. De ha te rá bizod akkor természetesen nem kell képet vinned de akkor nem biztos, hogy olyan lesz amilyet te akarsz illetve lehet hogy másnak is volt/lesz ilyen.! Én ezért inkább azt mondom, hogy ismerőssel rajoltasd meg.! Vagy a szalonban lévő csajjal/sráccal!

2017. aug. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A stílus megvan. Realisztikus.

Van egy ismerősöm, aki nagyon szépen rajzol. Elég kreatív is.

2017. aug. 5. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Vihetsz képet, vagy csak az ötleteidet. Aztán leültök gép elé, keresgettek képek között, hogy mik azok, amik közelebb vannak hozzá. Te meg mondhatod, hogy mire gondolsz. Melyik hasonlít rá, milyen színek, milyen vonalak...stb. Gyakorlatilag így megtervezitek, majd ő megrajzolja. Ha akarsz a mintán módosítani, akkor szólsz és módosítja még a tetoválás előtt. Utána már nehezebb ;)

Szóval nyugodtan elég az ötleted is.

2017. aug. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!