Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a teendő? (Tetováló)

Mi a teendő? (Tetováló)

Figyelt kérdés

Dolgozik Budapesten egy tetováló akiről tudom hogy honnan szerzi az ötleteit. Idáig nincs gond, de a baj az hogy a saját oldalára felteszi "akciós mintaként" más (külföldi) tetoválók mintáit persze levágva vagy leretusálva(!) a logót. Vagy változtat apróságot a mintán vagy nem. Nagyon bosszant, mit lehetne tenni?

Azért tartozik rám mert én is egy ilyet viselek.... (Igen le kell szedetni oké.. Odáig rendben van. De mások is ugyan így fognak járni... Nem hiszem hogy mindenkinek rendben van ez.)



2017. aug. 30. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben a kép az interneten elérhető és az eredeti fájl forrása szerzői joggal védett, akkor lehet cselekedni. Ha viszont ennek egy már máshova másolt "lopott" képét tölti le valaki, akkor viszont nem. Nem véletlen, hogy rengeteg kép több százszor, vagy ezerszer is fent van más-más méretben és nagyon nehéz az eredetit megtalálni.

Ráadásul aki képet levédette (a kép szerzője), az tud csak élni a jogával, más helyette nem.

Rengeteg rossz tetováló csinálja ezt. Nincsenek ötletei és nem is tud rajzolni rendesen, tetoválni meg pláne nem. Ilyenkor csak szét kell kürtölni, hogy az XY egy csaló és ennyi. Mást nem tehetsz.

2017. aug. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugy igaz, ahogy az elso irja.

Legalabb nem ugy rakja fel, hogy "munkaim'... Talalkoztam mar ilyennel is.

Sajnos sok a kontar, 100tetkosbol max 20, aki tenyleg tud is rajzolni. (Lehet sokat mondtam?!)

2017. szept. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!