Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ti 100%-ig azt a tetoválást...

Ti 100%-ig azt a tetoválást kaptátok amit szerettetek volna?

Figyelt kérdés

Másfél hete csináltattam meg az első tetoválásom. Két állat egymás mellett. A kép amit küldtem nekik nagyon tetszett. Nem 100%-ig az amit elküldtem neki. Nincs nagy eltérés és kb olyan apró hiba van benne, amit csak én látok valószínű, mert megnéztem pontosan hogy van a minta. Apró eltérés de nem hinném hogy javítani lehetne. (Pedig elvileg a város legjobb szalonjában csináltattam. Sok helyen utánanéztem hogy hova menjek.)

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2017. szept. 1. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
110% , kevesebbet vartam el es csodas lett
2017. szept. 2. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Linkeld be a képet, majd linkeld be a tetoválásod képét. Egyrészt 1 az 1-ben kevés tetováló tudja lemásolni, másrészt, ha olyan a minta, inkább direkt nem pont olyanra csinálják, beleviszik a saját stílusukat is.

Melyik szalonban, melyik tetováló csinálta? Esetleg melyik város?

Kisebb eltérést meg könnyen ki tud javítani.

2017. szept. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az enyém sem teljesen olyan, mint az előzetes rajz volt - szerintem szebb. :) Igaz, az enyémet a tetoválóm tervezte meg, én csak inspiráció gyanánt vittem képeket, hogy milyet szeretnék (több képet, pl. színvilág, forma miatt). De a vázlat alapján kicsit féltem, hogy nem lesz olyan szép, mint szeretném, ehhez képest imádom.

Egyébként az sem mindegy, milyen képet vittél. Te terveztél valamit? Ismerősöd rajzolta? Vagy egy kész tetoválást vittél, hogy te is ilyet szeretnél?

Ha utóbbi, akkor persze, hogy módosít rajta. Profi tetováló nem másol. Ez is plágium lenne, mint bármilyen más művészeti termék esetén.

Egyébként vedd figyelembe azt is, hogy az emberi bőr nem olyan, mint a sík papír. Mélysége van, íve van. Nem fog egyetlen minta sem ugyanúgy kinézni, mint síkban.

Emellett vannak a bőrödnek sajátos tulajdonságai is. Nekem is van egy pici hiba a tetoválásomban, két pöttyben kidobta a festéket gyógyulás után. Sehol nem kellett javítani, szóval rejtély, hogy miért, de ott az a két pötty hiányos. Szerencsére nekem olyan a tetoválásom (akvarell), hogy nem feltűnő, így én ezért nem problémáztam, nem mentem vissza javíttatni. De pl. más stílusnál, mandala vagy akármi, el tudom képzelni, hogy rontottnak tűnne a mintám. :)

2017. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Metionin ***** válasza:
Igen, teljesen. Mondjuk mi közösen rajzoltuk a mintát a tetováló sráccal. A következőt is úgy fogom megrajzolni, hogy egy-két felületet direkt üresen hagyok és rábízom hogy mivel tölti ki.
2017. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az enyémek szebbek lettek, mint vártam :)


Csak pár képet és a gondolataimat vittem, a tetováló megrajzolta és felülmúlta az elvárásaimat!


Tényleg rakhatnál fel képet! :)

2017. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!