Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek rámerjek ilyen...

Szerintetek rámerjek ilyen gyűrű tetkókat tetoválni magamra? Lehetnek belőle kellemetlenségeim? Nekem nagyon bejönnek kirívóak, meg szerintem tök menő, aki nem tudná orosz maffia tetoválás börtönben varratják egymásra a rabok, a vétséget jelképezik.

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 1. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy?
2017. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
miért?
2017. szept. 1. 23:23
 3/7 A kérdező kommentje:

A NADYA felirat a férfi szerelmének a neve, a mutatóujjon lévő gyűrű azonban már azt jelenti, hogy a “gyűrűhordó” senkiben sem bízik, csakis saját magában. Az orosz börtönökben messze elkerülik azokat, akiken ez a gyűrű látható, hiszen csak a legkeményebb fickók merik ezt magukra varratni, akik bárkibe belevágják a kést, ha kötekedni kezd velük. A középső ujjon a hagyományos tolvajkereszt látható, míg a mellette lévő ujj pingálása arról tanúskodik, hogy a kéz gazdája letöltötte börtönbüntetését. A halálfej, a pisztoly, a kés és a “K”-betű arra utal, hogy egy – vélhetően többszörös – gyilkos kezét látjuk a képen.


én is ilyen vagyok kb...

2017. szept. 1. 23:28
 4/7 A kérdező kommentje:

a leírás erről a képről szól:

[link]

2017. szept. 1. 23:30
 5/7 A kérdező kommentje:
nekem is sok balhém volt ültem súlyos testisértésért, csak hát a magyar börtönben ültem értitek... a származásom is orosz, szóval simán hiteles lennének ezek a tetkók rám
2017. szept. 1. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én erre nem lennék annyira büszke a helyedben.

A másik, hogy egy ilyen tetoválással a hovatartozásod hirdeted. Ne lepődj meg, ha esetleg meg akarnának verni az utcán, ha valaki felismeri, és ellentétes nézeteket vall - netán rosszabb.


Egyébként, ha a mintától eltekintünk, az ujjtetkó mindenképp kevéssé javasolt. Nagyon vékony bőrfelületről beszélünk, nagyon könnyen szétnyílhat akár csontig a tetoválás folyamata során. Így aztán az elfertőződésre is nagyobb az esély.

Ezen felül könnyen gyógyulhat hegesre, csúnyára, akár felismerhetetlenre, illetve sokkal jobban kidobja a festéket is hosszabb távon. Egy-két év alatt akár teljesen kikophat.

Nyilván ezek függnek a bőrödtől, ujjad vastagságától, tetoválótól, stb., de elég nagy arányban előforduló problémák.

Ezek miatt egyébként sok (profi) tetováló már nem is vállalja el az ujjak kivarrását, mert nem tud garanciát vállalni rá - mindenképp rossz fényt vet rá, ha gyenge munkát ad ki a kezei közül.

2017. szept. 2. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
"Ne lepődj meg, ha esetleg meg akarnának verni az utcán, ha valaki felismeri, és ellentétes nézeteket vall - netán rosszabb. " azok legfelebb kommandósok lehetnek... :D
2017. szept. 3. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!