Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hogy állnak a tetoválók a 18...

Hogy állnak a tetoválók a 18 éven aluliakhoz?

Figyelt kérdés

Akiknek vannak konkrét elképzeléseik, azokat is próbálják lebeszélni?

Sok fiatal divatból varrat magára valamit. Részben ez lehet az oka, hogy nem vállalnak 18 éven aluliakat?


2017. szept. 12. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
18 aluliaknál szülői engedély kell. Ez az oka, hogy nem vállalnak.
2017. szept. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Tisztességes szalonokban még a szülő jelenlétében sem vállalják, nagyon helyesen. Amíg növésben van az ember, addig nem érdemes megcsináltatni. A "mi van, ha később megbánod?" érvelés rég idejétmúlt, egyrészt le lehet szedetni, másrészt miből tanuljon az ember gyereke, ha nem a saját hibáiból? Nem dől össze a világ.
2017. szept. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a divat miatt, tetkósok sztorijai szerint 40 fölöttiek is tudnak ugyanolyan (ha nem nagyobb) marhaságokat magukra varratni, 18 és 40 közöttiek meg főleg.

Inkább a nyúlással lehet, meg ha aláhamisítja pistike anyuci aláírását vagy aláiratja a nagynénivel még a tetkóst veszik elő.

2017. szept. 14. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mint tetováló lehet a 18 éven alkuniak szülői engedéje akár a szülvel is jöhet én nem vállalom inkább meg probálom le beszélni , ha a konkrét terve tipikus divat minta divat helyre .

Eddig egy 18 éven allulit vállaltam szülői engedéjel a srácnak normális elképzelése volt nem divat és rá párnappal töltötte a 18-at , de az idöpontot pont ugy kapta hogy hivatalosan is 18 volt már akkor .

Rengeteg 15-16 éves gyerek jön be hogy ilyen meg ilyen tetkot látott a neten és kell neki olyan , mivel fiatal nem fogom el vállalni se szülői engedéjel , se máshogy

Alapol diavat mintát nem csinálok csak is egyedit . Nem izgat hogy a kis tikik meg dupláznák az időpont kéréseket . Elvből nem vállalom plusz tudom hogy egy tetovált embert sok helyre nem vesznek fel melozni 18 év felettieknél nem annyira izgat hogy csomo lehetőséget el csesz , de azért egy 15-16éves kis kamasz gyerek ne csessze már el mert szerintem iskolában se örülnek a tanárok neki meg sehol máshol hogy fiatal kis gyerek azt tetkoja van .

Van ami vállalja az ilyenekt na azoknak nincs rendes kuncsaft körük és így be vállalják ankis lázado tiniket is .


U.i. 10 éve ezt csinálom azóta meg van egy bizonyos vissza járó ügyfél réteg és ez mindig nőni szokott így is .

2017. szept. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! Sokat segítettél ! :D
2017. szept. 16. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 15 éves vagyok van már két tetoválásom 2 hét múlvam egyek nyakra varratni. Nekem például nagyon sok szalonnal kellet beszélnem,míg egy elvállalt. Persze szülő engedéllyel és fénymásolt személyikkel.
2017. szept. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!