Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ha az ereimre tetováltatnék...

Ha az ereimre tetováltatnék az mennyire fájna? Katy Perrynek is ott van mind a két kezén én is oda szeretnék.

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyén függő , nekem csak a satirozàs volt kellemetlen amugy meg nem volt semmi baj . Ha kicsi a fàjdalom küszöböd akkor ne akarj oda tetkot .
2017. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minél vékonyabb a bőr, annál fájdalmasabb. Nekem alkar belső felén van tetoválás, alapból egészen túlélhető volt, de az ereknél meg a kisujj felőli oldalon a mozgatóidegeknél kegyetlen módon fájt.
2017. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az ereidre nem tudsz tetoválni közvetlenül. Jelenleg nem tart ott sem az orvostudomány sem a tetováltatás, hogy az erek pár sejtnyi falára tetoválást helyezzen el. Így, hogy mennyire fájhatna egy ilyen beavatkozás, nem lehet felelni.

Közvetetten, tehát az ereid felett lévő bőrre lehetséges tetováltatni és a fájdalom mértéke nem az erektől függ, hanem attól, hogy a testen melyik tájékra gondolod. (A test minden négyzet centiméterét erek hálózzák be, tehát csak erek fölé lehet tetováltatni.)

Az, hogy Katy Perrynek hol van, az nem fontos, mert nem csak a csuklójánál van tetoválása.

A másik ami a fájdalmat befolyásolja az, hogy a te szervezeted abban az időszakban hogyan van. Ha éhes vagy, másnapos, menstruálsz, meg vagy fázva és nagyon keveset ittál, akkor bizony nagyon fájni fog. Ha ettél rendesen, de nem tele hassal mész, iszol elég folyadékot, nyugodt vagy, kipihent, ...stb, akkor sokkal kevésbé. Az első 5-10 perc kellemetlen, utána megszokja a bőröd és kevésbé fájdalmas.

Nekem is van ilyen helyen és simán ki lehet bírni. Az egyik legkevésbé fájdalmas hely a csukló belső oldala.


Ami nagyon fáj, az a lábfej, lágyék és környéke, bordák, térd és térdhajlat, illetve könyök és könyökhajlat. De még azokat is ki lehet bírni.

2017. szept. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!