Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválást szeretnék! Ez a...

Madár_Figyelő kérdése:

Tetoválást szeretnék! Ez a forma mennyire illik egy fiúhoz? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tehát, foglalkozásomból kifolyólag (madarakkal foglalkozok pár éve) ami már-már szinte az életem része lett. Egy ismerősöm (lány) kezén láttam tetkót, ami egy EKG "részlet" és benne egy ugró ló sziluettje, nos én hasonlót szeretnék madárral (persze nem valami verébbel, hanem valami komolyabbal, sassal mittomén) És az lenne akkor a kérdés, ez egy fiúnak mennyire lenne "tájidegen" vagy mennyire gáz? (bár ha azt nézem, némelyik fiúnak 4 dugattyú van ugyanígy tetoválva)

Köszi mindenkinek 17/F



2017. szept. 26. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem gáz egyáltalán. Ha neked fontos a jelentése akkor nyugodtan tetováltasd magadra. Nekem amúgy kifejezetten bejön ha egy srácon olyan tetkó van ami a szenvedélyével kapcsolatos és jelent is valamit nem csak egy odafirkantott divat tetkó.

17/L

2017. szept. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) Ez egy bíztató válasz volt :)
2017. szept. 26. 22:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen :)

Amúgy nem akarok indiszkrét lenni meg ilyenek csak kíváncsiságból...hová szeretnéd?

2017. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elküldtem privátba! ;)
2017. szept. 26. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Ilyen EKG tetkót eddig csak pasikon láttam, ha ez megnyugtat. :) Én is gondolkodtam hasonlón nő létemre, végül más lett, de szerintem ez baromi jó mintaalap, szabadon variálható, kifejezi, amit ki kell. Ha nem zavar, hogy másnak is van hasonló, akkor simán jó lehet, férfinak nőnek egyaránt.
2017. szept. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha ez egy darabka a Te lényedből, akkor az nem lányos, nem férfias, hanem csodálatos :)
2017. okt. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!