Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Létezik előnytelenebb hely a...

Létezik előnytelenebb hely a tetoválásra, mint a női comb? Mégis rengetegen tetováltatnak oda.

Figyelt kérdés

Tudom, tudom... nem nekünk akarnak tetszeni, nem nekünk akarnak megfelelni, hanem maguknak, ők így érzik jól magukat, semmi közünk hozzá...

De valami eszméletlen előnytelen, és elrontja az egyik legszebb testrészük összképét.


[link]

[link]

[link]



2017. szept. 27. 18:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Mert ha egy koponya lenne a mellkasán vagy egy lepke a p.náján az esztétikusabb lenne?
2017. szept. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én most nem a motívumokba akartam belekötni, hanem a tetoválásra kiválasztott felületbe. Nem hallottam volna, hogy a pinát előszeretettel tetováltatnák körbe -annyira biztos nem, mint amennyire a combot divat-, de igen, az is undorító.
2017. szept. 27. 18:18
 3/21 anonim válasza:
26%
Nekem sehol sem tetszik a tetoválás egy nőn... Fèrfinèl is egyedül a felkar ahol lehet èrtelme, de magamnak azt oda se csináltatnèk.
2017. szept. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
25%
Ezek a képek.. büntetni kéne, hogy valaki ilyet művel azokkal a gyönyörű combokkal. Leszarom, hogy semmi közöm hozzá, hogy mit csinál a testével, de véleményt nyilváníthatok.
2017. szept. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%

Aki tetoválásellenes, annak tök mindegy, hol viseli ezt az illető, mindent " előnytelennek" tart.

Lehet, hogy a combon, hason, csípőn jelentős hízás/fogyás esetén más formát vesz fel a minta, ezért szerintem ezekre a területekre kell legjobban ügyelni.

De semmi közünk ahhoz, hogy ki mit varrat és hová. Ha ő úgy érzi jól magát...

Nekem aztán mindegy, hogy valakinek a combján van-e, vagy az egész testén, vagy épp sehol nincs. Nem ez alapján kell egy embert megítélni és tényleg nem tartozik ránk.

2017. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is a combomon van tetoválás. Hosszú vékony combomon.

A kérdés igazából mi is? Hogy van-e előnytelenebb hely?

Hát például a nemiszerven előnytelenebb

2017. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Létezik, igen pl. a homlok.

Nekem egyébként tetszenek a szép tetkók akkor is, ha combon vannak.

2017. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
70%
Vannak motívumok, amik jól néznek ki combon. Nekem annyi a problémám vele, hogy nehéz úgy elhelyezni, hogy látszódjon az egész. Az meg szerintem nem olyan szép, mikor kilóg mondjuk a rövidnadrág alatt egy része.
2017. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
22%
Arc és a mellkas, vagy mellek. Na az kiábrándító.
2017. szept. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
Az arc, nyak brrr, viszont van aki igy akar kitünni a hétköznapokból.
2017. szept. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!