Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek milyen ez a tatto?

Szerintetek milyen ez a tatto?

Figyelt kérdés

ezt a tetoválást szeretném a karomra. de ugy hogy a szája piros a szeme pedig kék legyen. mi a velemenyetek rola??

és szerintetek 1 lányon 1 nagy tetoválás a szép vagy több kicsi ?:) a "semilyen" meg a "undoritó mind" nem érdekel !

18/L



2017. okt. 22. 14:10
 1/8 A kérdező kommentje:
2017. okt. 22. 14:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, lehetne kidolgozottabb. Inkább a több kicsi tetszik, mint mondjuk Angelina Jolie-nak, és csak a feketék.
2017. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nekem sem tetszika szines tatto de szerintem 1 kicsi szín feldobja.
2017. okt. 22. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:
nem lenne rossz, de nekem nem tetszik hogy a csaj arca nem tiszta
2017. okt. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem dögös szexi izgató 21/F
2017. okt. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Tömeg
2017. okt. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 $$$$$ ***** válasza:

Szerintem ez egy jó tetkó egy lanynak :D. Az meg mindegy hogy sok kicsi vagy nagyok. Olyat/olyanokat csinaltass ami/amik tetszenek neked és valamit jelentenek a szamodra. Egyébként nekem nagyon tetszenek a tetovált lányok :D . És szerencsére en is nemsokára megyek varratni :) . Mar vagy 3 éve erre várok 😂😂.

17/F

2017. okt. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Először is, a szín választás nem biztos hogy jó ötlet. vagy legyen teljesen vagy nagyobb részt színes, vagy szürke-fekete, az egy-két szín itt ott befejezetlennek fog hatni.


Nem tudom hogyan fogalmazzak, de pontosan mekkora a karod? Hacsak nem vagy egy jól megtermett leányzó, ez a minta sok lesz. Nem véletlen van a lány fél oldalán az egész, kell a felület hogy érvényesülni tudjon. Különösen a portré, mert ha azt meghajlítod, akkor el fog torzulni az arc.

Valószínűleg kisebbre kell venni, és ez által a részletekből lejjebb kell adni.


Én mondjuk portréhoz valaki olyant választanék akire felnézek, aki letett valamit az asztalra, nem csak valami random nőt.


A rózsák meg olyanok, hogy bármelyik tetováló álmából felkeltve is tud egyet varrni. Aféle töltő anyag a fő téma mellé, úgyhogy lehet belőle szabni ahogy a kép kompozítciója megkívánja.


Egy jó tetováló tud több kicsiből és egy nagyból is szép munkát alkotni, az, hogy melyiket választod, már tőled és a te ízlésedtől, munkádtól stb függ.

2017. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!