Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szeretnék elkezdeni tetoválni,...

Szeretnék elkezdeni tetoválni, de hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves vagyok és családi/baráti körben sokan mondják, hogy szívesen tetováltatnának magukra általam. Koromból kifolyólag pont ebben az évben fejezem be a középiskolát is és ezáltal opcionális lehetőségnek gondolnám ezt a munkalehetőséget.

AZONBAN a környezetemben nincsen egy tetováló ismerős sem, akitől tanácsot kérhetnék, hogy hogyan és mivel érdemes ezt az egész procedúrát kezdeni, illetve olyan egyén, aki egyengetné az utamat, segítene a fejlődésben.

Ebben az esetben hogyan kezdjek neki a dolognak, valaki tudna segíteni?



2017. dec. 9. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
8%
sztem ne csináltass, egészéleteden ott lesz és már inkább ciki a tetko, mindenki felkapta, mindenkinek van, semmi egyéni nincs benne... viszont a tetko örökké rajtad marad és pl. lehet ismerkedésnél vagy munkavállalásnál,stb. emiatt szorulsz hátrányba
2017. dec. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Öhm, bocsánat ha félreérthető, de Én szeretnék Másokat tetoválni, nem magamnak.
2017. dec. 9. 22:11
 3/4 $$$$$ ***** válasza:
100%
Kedves első a tetko egyaltalan nem ciki. Mindenkinek jelent valamit. Elhiszem hogy a hozzad hasonlóak ezt nem fogjak fel, de nem baj. Én ha egy lany fenn akadna azon hogy tetkom van abba a percben hagynam ott. Es örülnek hogy időben észrevettem hogy milyen es hogy nem kepes felfogni hogy en azt nem divatbol varrattam oda. Ja es kérdező visszatérve a kerdésre szerintem valamilyen tangolyamot biztosan el kell vegezned. Nem csak igy elkezfel tetovalni es kész. A tanfolyamnak néz utána :D .
2017. dec. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak tanfolyamok, amik semmit nem érnek sajnos, a tetoválás elsajátítása és magasabb szintre való jutás hosszú évek kemény munkája. Alázat, szorgalom kell és keress egy olyan tetoválót, aki tudna mentorálni. Konkrét tetováló mint szakma nem létezik. Van több tetováló csoport facebookon, ott is sok segítőkész kolléga van, érdemes próbálkozni, és nyitott szemmel járni. Sok szerencsét és türelmet kívánok neked ha belevágsz!
2017. dec. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!