Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek nem lenne gáz?

Szerintetek nem lenne gáz?

Figyelt kérdés
Szeretnék csináltatni a balkezem közepe körüli részre egy Barcelona logó tetkót,18 éves vagyok, focizok,mindenem ez a csapat, szóval szerintem érthető. Szerintetek jó ötlet? Ja és értelmes válaszokat pls.
2017. dec. 12. 20:54
 1/5 $$$$$ ***** válasza:
Hat ha szereted is beztos vagy benne hogy sose fogod megbanni. Es minig is szeretni fogod a Barcelonat akkor csinald. En nem nagyon szeretem a focit sőt ... XD. De nem ez a lenyeg ha te úgy érzed hogy tenyleg a mindened akkor nem h***ülyeség . En a motorzassal vagyok úgy hogy az a mindenem az eletem . Ezert motoros tetkom van és lesznek is még motorizással kapcsolatos tetkoim. Tehat ha te tényleg úgy érzed hogy az a tetkó "te vagy ,,téged jellemz. Akkor csináld :D
2017. dec. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Gittu$h ***** válasza:
Őszinte leszek veled a férjem is ezzel nyaggat engem, hogy a vádlijára a barcelona logót varratja magára, de én szerintem nem jó ötlet több okkból se. Személy szerint nem jó ötlet. De a te tested a te döntésed
2017. dec. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) #2-es kérdező,megtudhatom,hogy miért nem támogatod az ötletet? :)
2017. dec. 13. 21:37
 4/5 anonim ***** válasza:

18 évesen szerintem butaság lenne, a tetoválás az önmegvalósításról szól alapjában (ha csak épp nem valakinek,valaminek az emlékére csináltatsz egyet, de ez sokkal mélyebb)

Szóval van egy csapat ami tetszik és a logóját magadra akarod varratni..ez nem valami eredeti

Nem beszélve arról hogy látható helyre tennéd.

Munkahelyed van? Fociból nem nagyon élsz meg ha csak nem vagy az ország legjobbjai között. A legtöbb munkahelyen rá fognak kérdezni(normális helyeken) és furán fog hangzani hogy 18 évesen magamra varrattam mert tetszett.

De ha van egy biztos állásod, én nem függesz mások véleményétől akkor tedd ami tetszik.

Ha nem így van majd látni fogod hogy sajnos mennyire negatívan ítélik meg az embereket a tetoválásokért.

2017. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Igazad van,sokat gondolkodtam az utóbbi időben viszont,nekem ez egy régi vágyam,de lehet hogy a vádlimon kap helyet a címer. A munkám egyébként még nincs,játékvezetőnek tanulok :) Köszönöm a választ :)
2018. jan. 2. 17:06

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!