Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 2 Napos a tetoválásom és nem...

Powikah kérdése:

2 Napos a tetoválásom és nem folyik belőle a tinta. A vádlimra csináltattam. Ez nagy baj vagy ne foglalkozzak ezzel? Tegyek valamit vagy csak kenjem bepantennel és fóliázzam?

Figyelt kérdés
2017. dec. 16. 15:20
 1/7 anonim válasza:
100%

Szerintem te is a legnyugottabb lennél ha egy tetoválóművészt kérdeznél meg.

Amugy meg ne fóliázd többet, had lélegezzen a bőr, végül is lehet hogy az a választ a kérdésedre.

2017. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne fóliázd, otthon tök felesleges! Akkor gyógyul ha levegőzik. Akkor fóliázd ha mész valahova, hogy ne dörzsölje a farmer!

Nekem eddig minden tetkóból jött ki festék, szerintem kérdezd meg a tetoválót. De ha nem érzed úgy, hogy be van gyulladva vagy ilyesmi, akkor szerintem nincs baj. Ha úgy látod gyulladt, menj el vele a sebészetre, nehogy szétterjedjen a lob.

2017. dec. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Focizni mehetek vele esetleg? (gondolom akkor azért rakjam rá a fóliát)
2017. dec. 16. 15:52
 4/7 $$$$$ ***** válasza:
100%
Nem focizhatsz tetkoval ! 1 hetig senmilyen testmozgás! 2 hétig nem áztathatod. De gobdolom ezeket elmondta a tetoválló. Egyébkent nekem se folyt a tinta a tetkom második reszénel csak egy kivsit. Az elsőnel meg rendesen latszott hogy folyt ki belöle. Szerintem ez nem baj. Egyébkent én 3 napig foliaztam es 3 óránkent cserélgettem a foliat . Olyankor vagy megmostam vagy megtisztogattam popsitörlő kendővel es aztan pappirzsepkendövel vagy pappír törlő kendővel felitattam a vizet róla vagy hagytam megszatadni . Aztan bekentem tattoo med -del . De a tattoo med-ezest és a mosast stb.. 10 napig csinaltam (azaz amedsig le nem hamlott teljesen. Most meg test apolozom. De az a lenyeg hogy 2 napos tetkoval nehogy mar focizni menj.. Nem igaz hogy nem bírod ki az egy hetet. Kizart hogy jobban szeretsz focizni mint en motorozni mégis kibírtam az 1 hetet motor nelkül . Te is így csinald ha jó tetkò akarsz...
2017. dec. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. dec. 16. 18:43
 6/7 $$$$$ ***** válasza:
Szívesen :) .
2017. dec. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz,az enyém sem eresztett.Függ a tetoválótól is,hogy hogyan dolgozik.Sem a kontúrból,sem utána a színezésből nem jött ki szinte semennyi festék.A fóliázásra meg azt mondom,szintén embere válogatja.Az én bőröm igényelte hogy kb 5-6 napig fóliázzam még otthon is,annyira kiszárította a levegő,pedig kentem rendesen.Csúszott rajta a krém még,de már éreztem hogy feszül és húzódik.Ez a tipikus ahány ház,annyi szokás esete.
2017. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!