Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tudtok olyan helyet mondani,...

Tudtok olyan helyet mondani, ahol 18 alatt nem kérnek szülői beleegyezést az orrlyukasztáshoz?

Figyelt kérdés
2017. dec. 19. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én díjmentesen megoldom
2017. dec. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 $$$$$ ***** válasza:

Én nem tudok szerintem minden normalis helyen kernek. Rossz helyen meg ne csinaltasd mert bajod lehet belőle ( fertőzések stb...) Hany éves vagy ? Mertha nemsokara 18 akkor szerintem mar bírd ki ezt a kicsit, de ha meg épp hogy 16 (mert ugye 16 alatt szülői beleegyezővel se lehet) akkor beszéld rá valahogy szüleidet. Hidd el nem lehetetlen XD . En a tetkóra kb. 14 eves korom óta beszelem rafele szüleim. És kicsivel 17 . Szülinapom előtt aláírták és mér kész is a tetkóm 😁 . Igaz sokidő volt mire kaptam időpontot de nagyon megérte mert ngyon jó lett :D .

17/F

2017. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Most töltöttem be a 16ot, de eddig lehetetlen küldetésnek tűnik a szülők puhítása. Sebaj, majd két év múlva...
2017. dec. 21. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!