Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Debrecenben jó tetoválók?

Debrecenben jó tetoválók?

Figyelt kérdés

Barátomnak lesz a szülinapja és tetoválást szeretnék neki. Egy hónap múlva lesz a második hónapfordulónk, elég jól ismerem hogy ezt szeretne.

Debrecenben magánszemély, esetleg olcsóbb tetoválószalont valahol tudnátok ajánlani aki jól is dolgozik, és nem gyerekrajz meg a vonalból kimegy a munkája? Tudom nem azon múlik hogy olcsó, hanem hogy rendesen dolgozzon,de azért árban elég megfelelő tetkót szeretnék.Maximum egy tenyérnyi, vagy kisebb lenne. Nagyon sűrgős lenne időpontot is foglalni!!:)

Köszönöm annak,aki tud segíteni,és kíméljenek a beszólogatós emberkék:))

Ui: kérhetnék mindenkit, hogy árat is írjon?



2018. jan. 3. 00:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Magánszemély semmiképp. Mindenképp szalont keress.

Konkrét tetoválót nehéz mondani, ugyanis nem mindegy, melyik stílus szimpatikus neki, mekkora mintát akar, stb.

Én a helyedben megnézném a szalonokat, és amelyik tetszik (jó helyen van, jó a szalon hangulata, sokan dolgoznak ott, hogy lehessen választani, stb.), oda vásárolnék egy utalványt.

Az utalványban az a tök jó, hogy bármelyik tetoválójukhoz jó, tehát kiválaszthatja a barátod, hogy melyikük szimpatikus, akár stílusra, akár személyiségre. Plusz az utalványt akkora összegben kéred, amennyit te rászántál erre az ajándékra (15-20ezret azért minimum számolj rá, annyi szokott lenni az alapár a legtöbb helyen, ami egy-két órás munkát jelent). Ha pedig a barátod egy nagyobb mintát akar, vagy több alkalmasat, akkor ki tudja pótolni, ami nem fér bele az utalványba. :)

2018. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
Mindenképp szalont keress. Tetoválásnál a jó munkát meg kell fizetni, ez van. De nem muszáj az egész tetkót kifizetned, hiszen nem is tudod hogy a barátod kívánt mintája milyen árkategóriába esik (oké hogy tenyérnyi de a technikától is függ, egy sima fekete-fehérnél drágább egy sima színes, annál drágább egy fekete fehér dotwork, annál meg drágább egy színes watercolor, stb.). Vagy vegyél utalványt vagy ajánlj fel a tetkó árába x összeget és a maradékot (ha kell) ki tudja pótolni a barátod. Én személy szerint a Tattoo Cafee Crew szalonban voltam és oda is megyek vissza a következőre, ár-érték arányban szerintem nagyon jó, sokan vannak, mindenki a saját műfajában profi, lehet válogatni. Debrecenben még a Főnixet dicsérik nagyon, ott is többen tetoválnak és nagyon jó színvonalon. Keress szimpatikus szalont és kérdezd meg az utalványos dolgot, aztán a barátod kiválasztja hogy pontosan kihez megy. Az időpont viszont lehet hogy necces, nekem egy hónappal előre is mákkal adtak mert valaki épp lemondta azt a napot én meg szóltam hogy ha lesz ilyen akkor szóljanak már és hozzuk előbbre. Sufnitetkósnál valóban nem kell sokat várni de a szalonokban előfordul hogy jó előre be vannak táblázva. Utalványhoz amúgy szerintem nem kell le is foglalni, meg én nem is tenném, majd a barátod eldönti hogy kihez és mikorra foglal.
2018. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 $$$$$ ***** válasza:
Én a Főnix tattoo szalont ajanlom. En ott csinaltattam a tetkom és a többiet is ott fogom. Gyönyörű lett a tetkóm és a hangulat is nagyon jó a szalonba :) . Én a helyetekbe oda mennék. De ha nem is oda hazhoz akkor se menjetek. Nem egy elrontott tetkót lattam barati körben vagy akar idegeneknel amit haznal csináltattak... De ha a fönix be mész ott biztosan jó tetkót fognak csinalni :D . Minden ott dolgozo tetovallónak nagyon szep munkái vannak :D . Ja es visszaterve arra hogy olcsóbb szalont kerestek a tetko egy eletre szól szerintem ott ne az áraval foglalkozzatok :) . De egyebkent nem olyan veszelyesen drága a főnix szerintem..
2018. jan. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 $$$$$ ***** válasza:
Ja visszaterve a sűrgős időpont a főnixbe lehet gond 😅 . En junius vegen kertem időpontot és nohemberre kaptam 😅 . De egyebkent ha suerencsetek van akkor kaptok hamarabb is . Meg kell kérdezni :) . Az alapat ha jol emlékszem 8000 vagy 10000 ft erre nem emlekszem pomtosan vsak lattam kiírva amikor ott voltam. Nekem 48000 ft volt az egész vádlis tetkóm 2 db tattoo med krémmel együtt. De nekem eleg részletes tetkom van meg aranylag nagy is a felület( vadlim) . Meg ugye csak egy 2 alkalmas tetko volt... De en nem fogom tudni megmondani jogy menyi lesz a tetko amit a baratod akar. Azt csak úgy lehet hogy bementek és megkerdezitek . Es akkor megmondjak hogy menyi lesz. Egyebkent van ajandekutalványuk is. És akkor akar azt is tudsz venni a baratodnak :D .
2018. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat!!!:)) A fonixbe bementem es 3 honap utan dudnek menni juj es 35ezertol kezdodne az amit szeretnek.
2018. jan. 6. 18:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Tudnék***** bocsánat
2018. jan. 6. 18:21
 7/9 $$$$$ ***** válasza:
Hat a főnix nem olyan olcsó és sokat kell varni de nagyon szep munkájuk van 😁. Nezd meg facen az oldalukon a munkáikat. Vagy akar valamelyik tetovaló sajat oldalán . Mert oda is van aki szokott feltölteni kesz tetkókat. Eshat szerintem nekem megerte a varakozás meg az ára is mert nagyon szep lett :) .
2018. jan. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitsegeket:)) a Dawe Tattoonal maradtam, gyonyoru a munkaja, precizen dolgozott, es a reszletekre is ugy figyelt mint egy kincsre:) draga se volt es orulok hogy a tetovalas ilyen jol sikerult!!!!:))))
2018. jan. 17. 15:25
 9/9 FCKNGBDPST válasza:

Ijjaj..

Ne haragudj meg..de később meg fogod bánni, hogy a Dawee Tattoo-nal csináltattad..

Igen..amikor megcsinálja szép.. fél-1 év után csúnya lesz..

Elhalványodik stb..

És abban egyet értek, hogy háznál ne csináltasson senki!!!

Nekem aki csinálta az magánszemély...de nem háznál dolgozok..hanem

bérel egy helyet..

És a munkái valami eszméletlenek...az életemet is rá bíznám az tuti!!!

Nyugodtan rám írhattok facebookon és tudok a munkáiról képet küldeni!

Ennyitt szerettem volna!

Itt a facebook linkem:


[link]

2018. ápr. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!