Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Egész alkaros tetoválás...

Egész alkaros tetoválás egyetemen?

Figyelt kérdés

Az egyetem befejeztével informatikai közegben szeretnék elhelyezkedni, főként programozóként.

Nagyon tetszenek a tetoválások, de az egyetemen nem találkoztam még olyan igazán kitetovált hallgatóval, inkább csak 1-2 kissebb elgyugott tetoválást láttam.

Ami ezt illeti egy ilyen már disziti az alkaromat:

[link]


Tehát minden oldalrol látszik, hogy van tetoválás az alkaromon, de most ki szeretném tölteni a szöveg közötti részt is. Magyarul az egész alkaromat tetoválás boritaná.

Szüleim természetesen ellenzik, függetlenűl, hogy 21 éves vagyok.

Legtöbb helyen azt olvastam, hogy informatikai közegben nem igazán érdekli a munkaadókat, inkább olyan munkakörökben nézik, ahol közvetlenűl emberekkel kell dolgozni.



2018. jan. 10. 22:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyetemen senkit se fog erdekelni. Ugy 10 ev mulva, amikor ezek az idezetek vagy barmik is legyenek egy reg elfeledett sorozatbol vagy kepregenybol, majd te fogod inkabb takarni vagy atuttetni valami esztetikusabbra....
2018. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Értem. Kétlem, hogy 30 éves koromra megbánnám.. Esetleg majd vénségemre, de az biztos, hogy nem az miatt nem csinálok meg egy-egy tetoválást mert 30-40 év mulva megbánom.

Köszi a választ.

2018. jan. 11. 00:02
 3/13 anonim ***** válasza:
19%

Biztos, hogy olyan nőkkel akarsz CSAK ismerkedni, akik elviselik, hogy tetovált karral öleled meg őket?


Mert pl. nekem azonnali lelombozódás lenne egy tetoválás.


És az ember nem csak munkaerő, nem csak munkavállalás szempontjából érdemes meggondolni. Sőt.

2018. jan. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%

A kérdező 21 éves, szerintem el tudja dönteni, hogy szeretne-e tetoválást, megbánná-e, illetve elviseli-e a következményeit. Az meg, hogy valaki csak amiatt nem hajlandó ismerkedni, mert az illetőnek tetoválása van, szerintem elég nevetséges, külsőséges és gyerekes indok (arról nem beszélve, hogy a legtöbb a kérdezővel egy korosztályú lány szereti, vagy legalábbis normálisnak tekinti a tetoválásokat).

A kérdésre válaszolva, egyetemen kutyát nem érdekelné, illetve a modernebb cégeknél szerintem ez a mai világban már nem számít. Persze, kifoghatsz egy olyan céget, ahol ezt is nézik, de alapvetően, mivel ahogy te is írtad, nem emberekkel foglalkozol, szerintem ez nem fog számítani. Meg hát, nem egy olyan pincérrel találkoztam egy-egy neves, elegánsabb étteremben, ahol a pincérnek a kezén volt tetoválás, nem ettől függ az ember értéke, és hogy milyen jó a munkájában :)

2018. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Metionin ***** válasza:
62%
Egyetemen a kutyát sem érdekli. Munkahelyen meg programozóként nem sok ügyféllel fogsz találkozni, bár manapság a nagyobb cégek is pont leszarják hogy hány tetkód van és hol.
2018. jan. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Fiam tíz év múlva is vállon fognak veregetni a kockák, ne aggódj. A szárnyas fejvadász kultikus volt tíz éve is és nem megy az sehová tíz év múltán se.

Az a potenciális partner meg aki ezen kiakad eleve nem volt érdemes. Szvsz kivédtél egy (ön)gólt.


A mintához meg szerintem egy esôs városkép a galambbal tök jó lenne.

2018. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Az egyetemmel kapcsolatban csak azért kérdeztem mert a legtöbb tanár már idősebb, ők pedig nem jó szemmel nézik a tetoválásokak és ez miatt nem e részesűlnék-e egy kis diszkriminációban...


Köszi a tippet, elgondolkodom rajta. :)

2018. jan. 12. 00:17
 8/13 anonim ***** válasza:
Szakfüggő is nyilván, mert noha nekem csak egy kis tetoválás van a csuklómon, elgondolkoztam azon, hogyan fogadnák, ha csak csecsemő-és kisgyermekgondozásra vennének fel. :D mivel nem oda kerültem, nem tudom meg. De szerintem informatika szakon nem számít, én az egyetemen rengeteg tetovált emberrel találkoztam már, fiúkkal-lányokkal egyaránt, olyannal is, akinek egész alkaros színes tetoválása volt, és egyik tanárt sem érdekelte. Álláskeresnél sem jelentene hátrányt szerintem. :)
2018. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha edzel is melle,akkor bejovos nalam .

Az allasinterjun meg hosszujju ingbe mesz,ha jot akarsz magadnak. Azzal meg nem kell foglalkozni,h kesobb mit bansz meg ...

N/32

2018. jan. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
1 hónapja volt műtétem a kórházban, és az egyik orvos amikor ment a műtő felé akkor a rövid pólóból a vállánál látszott a tetoválás elég jól. Szerintem neked sem lesz hátrány :)
2018. jan. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!