Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek?

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Március 25.-én töltöm a 16-ot!Októberben szeretnék

majd csináltatni egy kereszt tetoválást a mellkasamra fölé egy évszámmal! Az lenne a kérdésem hogy ha növök vagy izmosodok eltorzulhat a minta?



2018. jan. 11. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, torzulhat... ahogy nyúlik/feszesedik a bőr, úgy változik a tetoválás is... lásd az idősek fiatalkori tetoválását pl. felkaron
2018. jan. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Különösen ha olyan helyre mész ahol kiskorúakkal is szóba állnak.


Várj még két évet. Addig is csináltass hennát, vagy rajzold fel filccel és nézegesd.

2018. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 $$$$$ ***** válasza:
Kedves utolsó . A legtöbb szalonba szoba alnak 16 evesekkel . Mivel 16 eves kortol szülői engedelyel lehet varratni. En is ugy varrattam csak en 17 vagyok. Es eleg szep különleges mintam lett...
2018. jan. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hova varattál?
2018. jan. 12. 16:07
 5/8 $$$$$ ***** válasza:
Nekem egesz vadlis tetkom van jelenleg :) . De majd lesz még egy pár XD .
2018. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Én sem csinátatnám még meg. Tényleg nem akarok beleszólni, de szerintem gondold át, az elkövetkező néhány évben nagyon sokat fogsz változni. Nem akarlak lebeszélni, tényleg, sőt. Én 19 leszek a jövő hónapban, évek óta tervezem, hogy csináltatom, de most októberben találtam meg azt a mintát, amit szeretnék, jelent valamit stb. Én utolag örülök, hogy még csak most fogom megcsináltatni.


18/L

2018. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves #3, tudom hogy vannak helyek ahol a 16 is elég. Szívük joga, ugyan legális de én nem javaslom.


Én is teroválok, van rajtam tinta tudom milyen az. Viszont azt is látom hogy kik jönnek cover upra. A legtöbb nagyon fiatal vagy részeg volt...Ha hiszed ha nem, de az a pár ezer kevesebbet ér mint a hely híre.


Mer az aki tiniként buta fejjel varrat az késôbb nem magát okolja majd hanem a tetoválót.

Ezért is, mi nem bacakszunk mindenféle szülôi engedéllyel meg kiskorúakkal. Sôt, arcra és csukló alá csak 25 fölött.

Addigra már mindenki nagyjából tudja mibôl fog megélni a következô 40-50 évben és hogy ebben zavarja-e a tetoválás

2018. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 $$$$$ ***** válasza:
Hat szerintem akinek 16 evesen anyi esze van hogy olyat varrat fel amit kesőbb szégyelni fog vagy megbán az 18 meg 25 évesen is olyat varrat fel... Nem azon mullik hogy valaki 17 vagy 18 hanem azon hogy menyi esze vam. Es aki 17 evesen h**lye az 18 evesen is az meg 25 évesen is.. En mar kb. 7. Es korom ota tudom hogy milyen tetkokat szerernek tehat nem egy hirtelen kitalalt ötlet volt az se amit felvarrattam. Motoros tetkom van. Több mint 3 eve motorozok es mar egezs kiskorom ota imadom a motorokat es mindent aminek köhze van a motorokhoz es tudom hogy mindig is fogok motorozni tehat nem fogom megbanni sose... Es a többi tetkó ötletem is ilyen mindet legalább mar 2-3 eve elterveztem. Es majd szep lassan felvarratom őket. Nem pesig egyik naprol a masikra. A reszegsegre viszatérve pedig normalisabb szalonba pl. ahol en is voltam sose varnanak fel reszeg embert. Meg nem is ugy megy hogy odamesz es megcsinaljak a tetkot hanem időpontot adnak nekm pl. kicsit több mint 3 honapot kellett varni az időpontra. Tehat meg akkor is meggondolhattam volna magam ...
2018. jan. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!