Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválás kezelése alatt...

Tetoválás kezelése alatt nedves törlőkendő alkalmas antibakteriális szappan helyett?

Figyelt kérdés
Nem tudom megoldani a lemosást, nedves törlőkendővel ha áttörlöm fólia levétele után és utána bekrémezem, új fóliát teszek rá, nem fog ártani neki? Ti hogy oldjátok meg ha nincs a lemosásra lehetőség?

2018. jan. 19. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

ha szagtalan és antibakteriális akkor annyira nem gáz.


De egy átlag tiszta zsepi is jó-

2018. jan. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metionin ***** válasza:
1-2 alkalommal megteszi csak utána amint lehet, mosd meg rendesen. Én a 2 napos tetkóval utaztam 6 órát, a vonaton én is ilyen kendővel töröltem le, aztán befóliáztam az ujjam (nem tudtam kezet se mosni csak kézfertőtlenítővel) és bekentem, fólia vissza. Hazafelé ugyanúgy, nem lett baja.
2018. jan. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neogranormon kendő jó rá.
2018. jan. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Babylove sensitive márkájút vettem, dm-ben. Ez alkalmas rá? Olyat kerestem amiben nincs se alkohol, se illatanyag, se semmi olyan ami esetleg árthat a tetoválásnak. Ha napi kb 2 lemosást ez váltja ki akkor lesz valami baja a tetoválásnak? Sajnos nem tudom megoldani a lemosást de valamivel muszáj eltávolítanom a krémet újrakrémezés, újrafóliázás előtt.


ÖSSZETEVŐK (INCI)


Water / Aqua , Propylene Glycol h , Panthenol eo I v 0 0 , Octyldodecanol eo I i I al , Dicaprylyl Carbonate eo , Polyglyceryl-4 Caprate eu , Coco-Glucoside ti , Citric Acid kh , Sodium Hydroxide , Phenoxyethanol ta , Benzoic Acid ta , Dehydroacetic Acid ta

2018. jan. 20. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Ameddig a cucc nem szöszöl, hagy benne idegen eredetű szálakat addig oké.


De igazából miért nem egy üveg ásványvízzel öblíted ha nincs folyó víz? Zuhanyozni tudsz?

2018. jan. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!