Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Csúfnak látom magam miért?

Csúfnak látom magam miért?

Figyelt kérdés
16/F vagyok életem során elég sok lánnyal volt dolgom de az is csak azért volt,mert hülyeségből ki akartam próbálni,hogy össze tudok-e jönni velük és össze is tudtam, de aza gond én valamiért csúfnak látom magam,tükörbe,képeken stb, ritka eset amikor azt mondom na ez igen most jól nézek ki, de én csúnyának látom magam, sok lány mondta jó képű vagyok, hogy jó a stílusom de én ezt nem hiszem el,miért van ez? Ha van 1-2 pattanásom már akkor is ki sem akarok mozdulni a házból pedig ha máson van pattanás az engem nem is zavar

2018. jan. 20. 11:32
 1/6 Pekisz válasza:
Ha túl sokat foglalkozol magaddal, egoistává válsz, ha túl keveset, akkor meg igénytelenné... Tégy le arról, hogy csúf vagy, és tégy arról is le, hogy szép vagy...
2018. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy az első írja. Túl fontosnak tartod magad, ezért 1-2 pattanás miatt inkább már otthon maradnál, közben pedig mindenki magasról lexarná hogy van 2 darab pattanásod.

Mondjuk ha 16 évesen életed során elég sok lánnyal volt dolgod, akikkel össze is jöttél, akkor tényleg csúf vagy, csak nem kívülről.

Vegyél vissza az egódból, nem körülötted forog a világ, még ha 16 évesen ez úg is tűnik.

2018. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs egóm
2018. jan. 20. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Egója mindenkinek van :)

Kinek több, kinek kevesebb. De akkor megintcsak az van amit az első írt, a túl kevés ego sem jó, fejleszt az önbizalmadat.

2018. jan. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én egoista vagyok. Én vagyok a legjobb, és mindenkit lesz*rok. Gondolkozz így, és semmi baj nem lesz az életedben. (Csak vicc, de van igazság alapja. :D)
2018. jan. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pekisz válasza:

Már azzal, hogy kimondtad, hogy "nincs egóm", lett egód.

Ha a figyelmedet eltereled, nem lesznek ilyen gondjaid (lesznek másfélék a figyelmed szerint).

2018. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!