Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ki milyen szöveges tetoválást...

Ki milyen szöveges tetoválást varratott vagy varratna magára? Ilyen idézetre vagy motivációra gondolok.

Figyelt kérdés

Nekem is van nem kell leoltani, hogy tőletek merítem az ötletet és milyen vagyok.

Csak kíváncsi vagyok kinek milyen az izlése! :)

Akik nem akarnak tetováltatni azok legyenek szívesek kímélni, ez most nem a lebeszélésről és negativitásról szól..

Köszi a válaszokat 😊



2018. febr. 22. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van pár ami tetszik.

"Chaos is ladder"- GOT rajongóként.


"life is like tetris - if you fit in, you disappear"


Hegedűszó feledteti magányos világom,

Kövek sivatagában te vagy az én virágom.

Párnád kemény redőivé lett arcom ránca,

Hiányodban a Hold is csak kézzel festett tálca.-punnany


Különböző Istenek, de ugyanaz az ördög, csak akkor telik be a pohár, hogyha töltöd!-punnany


És talán néhány Rise Against dalszöveg..

2018. febr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

I.Kor 13;13


Rövid igehely. Arról szól, hogy a legerősebb emberi érzelem a szeretet. Mondjuk ezt én inkább szerelem ként értelmezem :) . ... számomra ez az egyetlen értékelhető mondat a Bibliából.

2018. febr. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem már van egy sor egy dalszövegből oroszul, még amin gondolkozom, hogy valahova lehetne egy "hope for the best, plan for the worst" felirat.
2018. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Listen to your heart!"

Ez 3 éve van rajtam.

2018. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!