Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Szerintetek mennyire egyedi,...

Szerintetek mennyire egyedi, es jo otlet?

Figyelt kérdés
Mivel februar elejen szulettem es a horoszkopom vizonto, ezert szeretnek egy ezzel kapcsolatos tetovalast, csak nem egy egyszeru vizonto tetkot hamem valami egyedit. Arra gondoltam, hogy ezt az egeszet osszefuggesbe hoznam az egyik gorog istennel, akiert mar kis korom ota rajongok, ez Poseidon lenne. Mivel o a tavak, folyok, tengerek, oceanok ura, azaz a viz ura, arra gondoltam, hogy a horoszkopom ugy is kapcsolodik a vizhez, sot az az eleme, ezert felvarratatnam magamra Poseidont. Szerintetek jo otlet, vagy inkabb hanyagoljam?

2018. márc. 3. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha neked tetszik, csináltasd meg, szerintem jó ötlet.


(Egyébként a vizöntő eleme a levegő, nem a víz)

2018. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Szerintem simán csináltasd meg.

Sőt. Mondjuk úgy is megcsináltathatod, hogy Poszeidón testén "elrejted" a vízöntő csillagképét.

(Mintha az lenne Poszeidón tetoválása)


Én skorpió vagyok(víz jegyű), a párom kos(tűz jegyű) és tökéletesen kiegészítjük egymást ill. kiküszöböljük egymás "jó és rossz" tulajdonságait.


[link]

2018. márc. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hoppá na az lemaradt, hogy én pedig ilyen tetoválással szeretnémyzimbolizálni(fenti link)
2018. márc. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell ábrándítsalak, a vízöntő eleme nem a víz, hanem levegő, nézz utána.
2018. márc. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is vízöntő vagyok,és a vízöntő eleme a levegő.

De attól függetlenül csináltasd ha tetszik,és szerinted jó ötlet,neked kell hogy tetszen.

2018. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!