Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » 1 napja vagyok túl az első...

1 napja vagyok túl az első lézeres tetoválás eltávolításomon, de ugyanúgy néz ki, mint előtte. Semmi értelme se volt?

Figyelt kérdés
Tudom, több alkalom, de semmi változás... Vagy 1-2 hét múlva számítsak rá?

2018. márc. 15. 08:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

:D :D Bocs, de ezen most nagyon felröhögtem!

2 évig jártam, 18 kezelésen vagyok túl, és simán látszik a tetkó, csak nem olyan fekete hanem szürke.

1 nap és 1. alkalom után mit vársz? Majd hónapok múlva, a 4. vagy 5. kezelés után hasonlítsd össze a mostani állapottal. Fotózd le minden kezelés előtt, világosban, ne lámpafénynél. Akkor látni fogod hogy haladsz.

2018. márc. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen tetoválásod van? Szalonban készült?
2018. márc. 15. 08:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem a témával kapcsolatban, de érdekelne a véleményetek:)


Ti amikor megcsináltattátok ugyan úgy hittétek hogy ez örökre titeket jellemez, vagy mi okból készítettétek? Mármint hogy most meg eltávolíttatjátok.

2018. márc. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-as


Én magamnak találtam ki a mintát, és választottam hozzá egy stílust, ami tetszik, ez pedig a watercolor.

Van egy kisebb nonfig dolog a karomon, ami nem olyan lett amilyet kértem és meg is bántam, hirtelen elhatározás volt, nem gondoltam át.

Azért borzasztó érzés ám éveken keresztül viselni a hülyeséged bizonyítékát, és az ember nem lesz fiatalabb. Szóval tanultam belőle, de alaposan. Sokan vannak így, hogy megbánják, rengetegen járnak lézeres meg egyéb más kezelésre.

De ez olyan dolog, hogy tegye fel a kezét aki nem csinált soha semmi egetverő hülyeséget az életben. Sajna ez olyan, hogy látványos is. De egy életre jó lecke.

2018. márc. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%

Utolsó


Köszönöm az őszinteséged.

Bevallom én tetkó ellenes vagyok aztán mindenki lehurrog hogy ne mondjak semmit sablon szövegeket mondom satöbbi satöbbi (live now, foreveryyoung meg, ha másnak emiatt nem tetszel nem fogad el akkor nem is szeret igazán stb)


Én elhiszem hogy borzasztó dolog egy ilyet viselni, én pedig éppen ezért vagyok ellene. Önmagad ki tudod fejezni egy öltözettel, egy beszédstílussal, vagy tettekkel nem kellenek ehhez rajzok a bőrön és ha emlékeztetni kell egy személyt valamire szintén feltehet egy tárgyat a polcra vagy egy másikat a csuklójára ami egyenértékű csak nem lehet nagyon megbánni max a 5.000 forintot ami rámegy.


Félreértés pedig ne essék nem a művészeti megvetés miatt (mert vannak nagyon ügyes művészek (bár én az elvontakat nem szeretem)) de egy test szerintem nem arra van hogy kivarrják.


Köszönöm a válaszod!

2018. márc. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit! :)

Én sem így kezdtem ám... 30 voltam amikor az elsőt csináltattam.

Mindenki azt mondja, hogy ez önkifejezés. Részemről nem, szerintem ez csak egy sablon, amit a tetováltakra aggatnak.

Én nem azért csináltattam, hogy a velem szembe jövő az utcán lássa, hogy én ki vagyok vagy mi vagyok. Ebből ugyan nem fogja megtudni, főleg, hogy sokszor nem is látják, legfeljebb nyáron.

Volt aki azt mondta, hogy csak ki akarunk tűnni és nem tudunk mit kitalálni. Ezek inkább degradáló dolgok, bár biztos van olyan akire igaz.


Én mindig is "jókislány" voltam. Mindig otthon kellett ülni és 6-osra megtanulni a leckét. Megtettem. Kijártam amit lehetett, míg más bulizott és otthon tanultam.

Nem akartam sokat az élettől, csak normális színvonalon élni, világot látni és boldog lenni valaki mellett.

Nos, ez az utolsó nem jött össze, majdnem 10 év után vége lett. Ott elszakadt a cérna, elegem lett, hogy nem nagykanállal falom az életet, mégsem akar összejönni az a pár dolog, ami fontos lenne.

Úgy éreztem, hogy elég ebből a sok "filozofálásból", előre gondolkodásból, tervezésből, átgondoltságból. Csináljak már valamit, amiben amúgy bizonytalan voltam, úgyis szétesik az ember élete egy pillanat alatt akkor is, ha nagyon vigyáz rá.

Így lett tetkóm. Nem mások, hanem a magam kedvéért.

2018. márc. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
12%

Hú remek!

Végre egy tetkós aki beismeri hogy nincs filozófiai tartalom benne. Köszönöm!

Engem zavar ez a kényszeres ,,jelentés" bevitel a tetkóba. Mert egy ilyet bárki ki tud találni, hogy ne adjam fel, legyek erős, jó emlék stb aztán köss bele.

Szerintem ami az igazság: Divat lett és kész.

Ha 2010 előtt megnézte valaki akkor 100 emberből 10 nek ha volt tetkója, most 100ból 40-50 nek biztos van.


Hasonló felfogású vagyok mint te (vagyis hasonlóan élek) csak én belegondoltam abba hogy boldogabb lennék-e ha buliznék? Ha hánynék meg zenére dobálnám magam aztán ezáltal ,,jót szórakoznék"? Szerintem nem úgyhogy ez nem is zavar(t) és téged se zavarjon ha így gondolod:)


Bár mondom ezt úgy hogy hozzá képes ,,gyerek" vagyok biztosan:)

2018. márc. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sokban nincs ilyen tartalom, csak belemagyarázzák! Hogy egy kicsit misztifikálják magukat.

Nekem tetszett a színes tetkó, az adott stílusban, volt mellé elképzelés, elkészült, örültem, ma is szeretem.

Az amit nem szeretek...na azzal kanosszát járok pár éve, de úgy kell nekem, jó lecke volt sok szempontból.

35 vagyok, sosem jártam diszkókba sgget rázni, technikai sportot űztem a szabad levegőn, erről is szól a tetkóm.

Nem is maga a szakítás ténye indított el egy más irányba, hanem inkább az életbe vetett hitem ingott meg, gondoltam minek filozofálni a hátsó sorban, ott is utolér bármi, akkor lépjünk egy kicsit másfelé, nézzük meg a világot más perspektívából.

Nem bíztatok senkit a tetkóra, és le sem beszélek róla. Inkább azt mondanám, hogy aludjon rá sokat, heteket, hónapokat, és ha még mindig úgy van vele, hogy az a minta kell és oda, akkor hajrá.

A mindennapokban egyébként már megszoktam a viseletet. A visszafogott eleganciát képviselem, nem öltözök úgy mint egy kanári és nem visongok egész nap, hogy mindenki rám figyeljen. Ezt az alapot dobja fel néhány színes tetkó :)

De a minap láttam a háziorvosnál egy 50-es nőt a férjével, és a nőnek a kézfején volt egy színes hal. Még sosem láttam ilyet, mert nem egy szétcsúszott fejű emberen volt a varrat, hanem egy konszolidált középkorú nénin :) Jó, hogy ilyen is van.

2018. márc. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Igen ez csak misztifikáció, vagy mert a többi is bemeséli a nagy történetet ő is bemeséli.


Én 21 vagyok, kb 1 évig jártam ilyen helyekre aztán rájöttem hogy felszínes barátokra, kapcsolatokra és élményekre tettem szert ami kb olyan mintha nem is lenne tehát értelmetlen.


Lehet így is végül is, de szerintem az a lényeg hogy az ember ne bánja meg a dolgokat:) Vagyis tényleg ne, és ne csak bemesélje magának/másoknak hogy neki ez mennyire nagy tapasztalat volt meg satöbbi aztán belülről meg marja a dolog.


Én lehet előnyömre/hátrányomra nem igazán tudnám barátnőn elképzelni az ilyet. Ettől függetlenül nem utálom a tetkósokat, csak nem tudom... nem nézegetném tartósan egy olyanon akit szeretek.


Hát én pesten láttam egyszer egy ilyen 50-55 év körüli asszonyságot vagy 3 tetkóval, de az olyan alpári volt. A férjének fennhangon magyarázta hogy neki kell egy nagy szivecske tetkó a mellére vagy angyal nem is tudom mert hogy olyan jól néz ki (emellé pedig volt 2-3).

A férjén meg lehetett látni hogy csak tűri a ,,hülyeségeit" az asszonynak.

Biztos vannak olyanok akik jól tudják viselni viszont nekem ha valaki 40-50 évesen tetováltat az kb azt mutatja hogy nem tud méltósággal megöregedni. Nekem egy 40 évesen a full cap, meg a supra cipő is ezt jelenti hogy kényszeresen fiatal próbál lenni ami szintén ... hát gáz a szememben de ez csak az én véleményem.

2018. márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!