Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Megoldható ez a tetoválás?

Megoldható ez a tetoválás?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Óvodás koromban történt velem egy baleset, mely során a bal kezemen az alkaromon, majdnem fél úton, de közelebb a kézhajlathoz keletkezett egy vágás. Felszakadt a kezem és most van az említett helyen egy heg. A heget pontosan nem tudom leírni, az alkarom belső felén, az alkaron keresztbe helyezkedik el ( mintha egy karkötő lenne, de csak a kezem belső felén, félig.) Ez számomra egy emlék és immáron elég érettnek érzem magam ahhoz, hogy egy tetoválás formájában kiemeljem. Nem szeretnék bonyolult tetoválást, az a lényeg, hogy szép legyen és "kiemelje" a heget. Magát a heget nem szeretném eltüntetni. Ha szükséges, képet is küldök annak, aki igényli, bár képen nem olyan látható, mint valóságban.


Nem tudom, hogy milyen formát, alakzatot,képet, egyebet varrassak. Esetleg tippek, vélemények is érdekelnének. Az alkarom vékony, nem vagyok kigyúrva.


Szóval, megoldhatóak a fentiek? Milyen módon?


2018. ápr. 7. 22:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy az alkarom belső felén van nagyrészt, kicsit lóg át az alkar felső részére.
2018. ápr. 7. 22:20
 2/5 anonim ***** válasza:

A legtöbb hegre lehet tetoválni, de nyilván konkrétan csak a tetováló tudná megmondani, ha látott személyesen. De így, vaktában, elvileg nem jelenthet gondot.

Az ötleteddel tehát nincs gond. Nézz körbe, keress olyan tetoválót, aki járatos a hegek elfedésében. Az árakban a tervezés is benne van, tud neked segíteni ebben is. :)


(Én egyébként, ha már karkötő jellegű a tetoválás, hasonló irányú sávos, karpántos tetoválást választanék. Férfiaknál is egyre nagyobb divat az ilyen, tehát nem kell félni attól, hogy nőcis - már ha jól értem, hogy férfi vagy. Nőként meg aztán a választék végtelen. :D).

Nekem pl. nagyon bejönnek az ilyen jellegű tetoválások:

[link]

Nemcsak az erdő, hanem alapvetően az ilyen minták, amik egy kart körbeölelő sávból indulnak és válnak képpé. Nálad ez a sáv simán lehet a heg vonala. De ez csak egy példa. :)

"Karkötős" tetoválás meg az egyszerű színes sávtól a bonyolult képekig bármi lehet lényegében.

[link]

[link]

[link]

2018. ápr. 7. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, 22/f. Tetszenek amiket linkeltél, az első különösképpen. A karkötőssel annyi bajom van, hogy nem nézne ki túl hülyén vékony karon? :/
2018. ápr. 8. 08:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, en is ilyesmire gondoltam egybol, mint a 2#-es. :)

Esetleg, ket ilyen egyszeru csikocska is kozrefoghatja a heget.

[link]

2018. ápr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az a baj, hogy a heg nem egyenes, van benne egy tores, kb 30fokos szogben. Egy nagyon szetnyilt V betu.
2018. aug. 6. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!