Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » A tetkókról mit kell tudni?...

A tetkókról mit kell tudni? FONTOS

Figyelt kérdés
Egyik barátom fog csináltatni egy tetkót a csuklójára. De nem egy normális szalonban hanem egy ismerősének az ismerőse fogja csinálni Csepelen. Én próbáltam lebeszélni, de nem hallgat rám. Minden esetre nem szeretném, hogy bármi baja legyen. Utána mire kell odafigyelni? Valamivel kell utána ápolni? Valamivel sztem le kéne fertőtlenítenie mert ki tudja milyen az a hely. Kérlek mindent írjatok le részletesen, mert semmit se tudok a tetkókról és féltem őt. (pls ne írjatok bunkó választ, mert ő a hülye, ne engem szidjatok)

2018. ápr. 26. 20:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyd a pitsába, kit érdekel, ha ő maga nem néz utána (mármint, ha nem magadról írsz)
2018. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egy:

Amikor csináltatod, steril helyen, steril tűvel, minőségi festékkel csinálják

Kettő: aki csinálja értsen hozzá, ne kezdő legyen, mert lehet, hogy olcsón csinálja, de vagy ronda lesz, vagy elmosódott, amit a későbbiekben megbánhat és leszedetni sokkal nehezebb, takartatni meg többe kerül és nem minden esetben javítható.

Teszem azt, ez a két feltétel fennáll, akkor viszont a tetováló elmondja neki, hogy mivel és hogyan kezelje, mire figyeljen oda. (Sok esetben már előre szólnak, hogy előtte mit NE csináljon...)

Ha abszolút ennyi h*lye, akkor minimum, hogy vegyen bepanthen kenőcsöt (NE KRÉMET!) patikába és tiszta friss fóliát (NEM ALUFÓLIÁT), és legalább egy darab BABA szappant.

A kezelésről sok más kérdésben megtalálod a választ.

2018. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!