Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Hegre tetoválás? Tippek?

Hegre tetoválás? Tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tavaly nyáron egy életmentő műtétem volt, aminek a nyoma örökre ott lesz a hasamon. Ezért döntöttem úgy, hogy tetoválást szeretnék rá.

Az első kérdésem az lenne, hogy úgy egyáltalán nem fog látszodni a hegem?

A másik pedig, hogy tudtok e tippeket adni. Nem akarok egy olyan sablon tetoválást ami minden 3. Emberen rajta van.

Vagy valami kutyás motívumon gondolkodtam vagy pedig egy álomcsapdán/álomfogón csak azzal az a baj hogy nem takarna el, ezért valamit kene kitalálni hozzá vagy bele.

Előre is köszönöm :)



2018. máj. 7. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

1 éves heg még friss tetováláshoz sajnos. 2-3 évesre már lehet.

Addig lesz még időd kitalálni, hogy pontosan mit is szeretnél. Takaráshoz nem kell túl nagy ábra, ha nem akarsz nagyot, inkább akkora kell, mint maga a heg. Egy álomcsapda is lehet háttérrel teli, de egy vidám, aranyos kutya is simán eltakarja. De rengeteg mindennel meg lehet oldani. Ajánlom azt, hogy szedj össze minél több, neked tetsző dolgot és menj el egy tetoválóhoz. Ő igényesen megtervezi neked és akár előre is tudsz időpontot foglalni majd nála, ha már jó a heg. Addig is érdemes különféle krémekkel, kenőcsökkel kenni (pl contratubex, testápolók...stb.).

2018. máj. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így esetleg meríthetsz ötleteket :)
2018. máj. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!