Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ez mitől lehet? Árthat a...

Ez mitől lehet? Árthat a tetoválásnak?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz egyéves a tetoválásom. Most, hogy egyre melegebb van, elkezdtem naptejjel kenni ha utcára megyek. Azt vettem észre, hogy hámlik a bőröm a naptejtől. Kíváncsiságból bekentem máshol is nem csak a tetoválásnál a bőrömet, és ott is ezt tapasztaltam. Esténként szoktam testápolóval kenni a tetoválást, attól nem hámlik. A naptej 50 faktoros, és nem járt le. Az lenne a kérdésem, hogy kenjem ezzel a naptejjel tovább a tetoválást, vagy ha túl sokat hámlik ott a bőröm, az árthat a mintának? És mitől lehet a hámlás?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2018. jún. 3. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak tetkós baj ezek szerint hanem bőr baj hogy ha mindenhol hámlik. Nem lehet hogy túl sokat kensz és nem tudja beszivni a bőröd főleg hogy ha még használsz testápolót is mellé? Ekkor szokott ilyen hámlós hatást okozni a felgyült krém. Ha nem ez a baj, akkor próbálj mást használni
2018. jún. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!