Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mivel kenjem a legyógyult...

Mivel kenjem a legyógyult tetoválásomat?

Figyelt kérdés
Ma kéthetes az első tetoválásom mai napig folyamatossan kentem bepanthenel,már le is hámlott teljesen.Most kenjem még valamivel vagy ne?Ha igen mivel?Már bekentem sima natúr baba testápolóval ez jó rá?Ha igen akkor egy nap mennyiszer kenjem be a tetoválást?Meg meddig kell kennem,hány napig?

2018. jún. 8. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha már begyógyult, és normál/zsíros bőröd van, akkor elég 2-3 naponta sima testápolóval bekenni esténként. Száraz bőr esetén érdemes naponta, de akkor is elég este zuhany után.
2018. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Metionin ***** válasza:
Sima testápolóval jó. Azt ajánlják, hogy egy hónapig legalább kenni kell de én az egy éveset is kenem, szebbnek látom úgy. + ilyen napfényben vigyázz arra is, hogy fényvédővel mindig be legyen kenve ha kimész hogy ne fakuljon.
2018. jún. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És milyen fajta fényvédőt használjak?
2018. jún. 8. 21:07
 4/8 Metionin ***** válasza:
Az a bőrödtől függ. Én extra fehér vagyok + napallergiás is, így evidens hogy mindenhova 50+ faktorosat kenek, beleértve a tetkókat is. Szerintem kend azzal, amivel alapból a bőrödet kennéd egy strandon pl.
2018. jún. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Tudom sokan nem kedvelik a balea tetovalasra való testapolojat(nem a kis kiszerelesesre gondolok hanem a rendes nagy 200ml-es testapolora) de ennek szinmegtarto hatása van és véd az uv-tol is. Nekem a négy éves kicsit fakó tetoválásomba is életét lehelt. Így az újra is azt fogom használni ha már nem kell rá a bephanthen. Én csak ajánlani tudom a balea tattoo-t! 😇
2018. aug. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 banyek azt se tudtam van ilyen ,hát ezt kipróbálom.
2018. aug. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
#5 ja én is kaptam nemrég és kva jó!
2018. aug. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Helló! Az #5 vagyok. És örülök hogy segithettem. 😇 Azóta az egy hónapos tetovalast is kenem vele és imádom. Meg jobban. A bephanthen után is tökéletes és azóta is élénk fekete a tetovalas
2018. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!