Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ki készít ilyen ("blackwork")...

Ki készít ilyen ("blackwork") tetoválásokat Mo-n?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


(Az országban bárhol vagy határ közelben)



2018. jún. 12. 18:21
 1/5 $$$$$ ***** válasza:
71%
Hát nem vagyok tetoválló de nem tünnek olyan bonyolút mintáknak. Tehat szerintem szinte minden tetovalló meg tudja csinálni. Szerintem menj be egy szalonba és kerdezd meg. Én úgy gondolom ,hogy meg fogjak tudni csinálni 😃
2018. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Ahol neked jobb, onnan keress ki tetoválókat és nézegesd a munkásságukat. Nagyon sokan jártasak a blackwork és dotwork terén, így nem írok fix neveket. Nem túl nehéz téma a blackwork, a dotwork kicsit nehezebb, de abban is nagyon sokan vannak. Nyilván, ha már megtaláltad, akkor írj rá és ő válaszol a további kérdéseidre ;)

2018. jún. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon nincsenek ennyire specializálódva a tetovalók mint mondjuk amerikában. Ha mutatod neki hogy milyen elképzelésed van, megcsinálja
2018. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát azért szívesebben mennék olyan tetoválóhoz, aki többször csinált már ilyet és tudja mi fán terem. Nekem nem mindegy, hogy alaposan át tud-e menni feketével vagy foltosan dolgozik-e.

De köszönöm szépen a válaszokat!

2018. jún. 13. 14:15
 5/5 anonim ***** válasza:
A teli fekete MINDEN egyes esetben foltos lesz valamennyire ekkora felületen. Idővel "összeérik" a bőrben, de mindenképpen rá kell javítani valamennyire. Továbbá a te bőrödtől is függ valamennyire a foltosodás, és hogy mennyire lesz sötét a gyógyult végeredmény.
2018. jún. 24. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!