Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Lányok. Mi a baj a tetoválássa...

Pomazi73 kérdése:

Lányok. Mi a baj a tetoválással? Tényleg visszataszító?

Figyelt kérdés
Vagy rossz fiús? Van akit zavar? Miért?

2018. jún. 14. 21:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem rosszfiús is tud lenni, az bejön, de ha már túl sok, az nem.

Nem mindegy, hogy milyen, hol van, mennyi, stb.

Egy tetkó lehet menő, de ha valaki szét van varratva, az engem már taszít, tehát két keze, háta, stb. A koponyákat vagy horror és értelmetlen tetkókat szintén nem bírom. Egy jó tetkó macsósabbá teheti az illetőt.

2018. jún. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Remélem lessz még pár. Csak sokszor hallom H tetováltatal nem kezdenék és nem értem a dolgot
2018. jún. 14. 21:51
 3/15 anonim válasza:
90%

A tetoválás férfias és szexi. Max. a "jófiúkat" zavarja.


21/L

2018. jún. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Még néha a jó kislányokat.
2018. jún. 14. 21:56
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ha igényes.
2018. jún. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Metionin ***** válasza:
92%
Tetkótól is függ. Egy szép, igényesen kivitelezett munka az esztétikus. Egy láthatóan sufniban készült, kikékült, elfolyt béna nonfiguratív vagy "never don't give up', esetleg egy 'Rózsi' már az ellenkezője.
2018. jún. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez több mindentől függ, legalábbis én így nem tudom szimplán kijelenteni, hogy tetszik vagy nem tetszik. Eleve nem mindenkin áll jól és nem mindenki tudja viselni, mert van, akinek illik a stílusához és úgymond tényleg beleillik az összképbe, míg máson furán, nevetségesen néz ki vagy csak szimplán teljesen idegenen hat. Az sem mindegy, hogy mit varrat magára az ember és hová. Illetve az is egy szempont, hogy mennyire igényes a tetkó, mert vannak tényleg nagyon szép, művészi, kidolgozott gyönyörű tetoválások és vannak ilyen "sufni tetkók", görbe határozatlan vonalakkal, rossz árnyékolással stb.... Egybéként alapvetően nem ezen múlik, tehát nem az az elsődleges szempont, hogy van-e tetoválása az illetőnek és az milyen, de hazudnék ha azt mondanám, hogy minden tetoválás tetszik.
2018. jún. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. jún. 14. 23:41
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Nem vitatva, hogy vannak esztétikusak is, soha nem lenne olyan pasim, aki tetovált.

Egy felnőtt emberen ez egy szint fölött nincsen. Semmi köze a jófiúsághoz meg a rosszfiúsághoz .... a kivagyisághoz van köze, mint mindennek, ami erőszakos külsőség.


Einstein nem viselt zoknit. És kidolgozta a relativitás elméletet. Ha csak nem viselt volna zoknit, emlékezne rá valaki?

Azaz: előbb légy Einstein, és utána legyenek kiféle mutogatott/küldőn elhelyezkedő, egyénieskedő dolgaid.

2018. jún. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Nincs vele semmi probléma AMÍG: nem csak hirtelen felindulásból lett varratva vagy mert "a havernak is olyan van" vagy idén ez a "divat" ill. nem ilyen elcsépelt f***ság. Ha nem tucat tetkó, ha illik az adott ember személyiségéhez, van mondanivalója, akkor jöhet. Nem ítéltem el soha azokat akik tetováltatnak, sőt tetszik is. De azoktól a tetoválásoktól amik kb minden 5. emberen megtalálhatóak kivagyok.
2018. jún. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!