Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mi a véleményetek arról, ha...

Mi a véleményetek arról, ha egy vékony embernek van tetoválás az alkarján?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 23f. Vékony vagyok, nem vagyok kigyúrva, viszont szeretnék alakromra tetoválást. Mi a véleményetek erről? Nem "gáz" vékony kézen a tetoválás? Alapból nem vagyok egy rossz-fiús alkat és még vékony is vagyok.


Köszönöm.


2018. jún. 25. 15:37
1 2
 1/11 anonim válasza:
Nincs abban semmi baj ha vékony vagy és tetoválást szeretnél. A TE döntésed nem másé!! Szerintem nem gáz.
2018. jún. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem alapból gáz a tetoválás.

Szerintem a vékony -de nem kórosan sovány-fiúk esztétikusabbak,mint a dagadtak vagy túlgyúrtak.


És ez most téged mennyire befolyásol? Mámint a véleményem...Ha TE szeretnéd,ha NEKED tetszik,akkor csináltatsd meg. Az emberiség felének nem fog tetszeni,a másik felének igen vagy egyáltalán nem fogja érdekelni.

2018. jún. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Metionin ***** válasza:
Én is vékony vagyok, igaz lány de mindkét alkaromon van tetkó. Szerintem egy vékony férfin sem néz ki rosszabul mint egy kigyúrt fickón.
2018. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Vékony srácokon is ugyanúgy tud jól kinézni egy jó tetoválás, mint a kigyúrtakon. 20/f
2018. jún. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az sokkal gázabb ha egy olyan karú gyerek mint a csuklóm izomtrikót hord.... Amúgy önmagában nem kifejezetten rossz, ha telenyomod a karod akkor igazából még jobban takarja is hogy vékony vagy, erősebbnek tűnsz hisz a tetoválás nem egy kellemes masszázs, hátrányod nem lesz belőle :)
2018. jún. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.


Még egy extra kérdés ( hátha , mert tervben van ) Esetlegesen elkezdek edzeni, kicsit "megnövök" vagy elhízok, akkor el fog "mosódni" a tetoválás? Ha igen, lehetséges a korrigálása?

2018. jún. 26. 20:37
 7/11 anonim ***** válasza:
Annyira drasztikusan nem fogsz combosodni max koxal.
2018. jún. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az nem játszik, köszönöm akkor!
2018. jún. 26. 21:29
 9/11 anonim ***** válasza:
12%
Csak az ostobák tetováltatnak és teszik közszemlére szellemi sivárságukat. 23 éves vagy, nőj fel.
2018. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Rendben. Hozzáteszem, nem divatból akarok tetováltatni, hanem azért, mert volt egy balesetem, melyből kifolyólag, mondathanti emlék maradt az alkaromon és ezt szeretném tetoválással "díszíteni". Ha meg később megbánom, az legyen az én gondom, szerintem :)
2018. jún. 27. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!