Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Ezen az emberen levo osszes...

Ezen az emberen levo osszes tetko mennyibe kerulhetett korulbelul?

Figyelt kérdés
[link]

2018. júl. 28. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel cirill-betűs Sztenáról van szó, valószinűleg orosz.

Ha megírod, melyik város, melyik tetoválója varrta, akkor várhatsz konkrét választ.

Így, kellő infó nélkül csak annyit lehet tudni, hogy pont annyiba került, amennyit fizetett érte.

2018. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SzilKa ***** válasza:
Tetováló vagyok, de soha nem értettem, miért ez az egyik első kérdése mindenkinek, aki tetoválást lát ("Fájt? Mennyibe került?). Miért ennyire lényeges információ a tetoválás ára? Elég nagy árkülönbségek vannak amúgy, függ országtól, várostól, szalontól és művésztől is.
2018. júl. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Most mondjuk magyarorszagon ez mennyibe kerulhetett?

Azert erdekel az ara mert ugyan meg csak 15 vagyok de mar tudom biztosra hogy lesz tetkom korulbelul ennyi. A 2. valaszolonak uzenem hogy akar meg is adhatnad az elerhetoseged!

2018. júl. 30. 09:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb. 250 000 szerintem, de tényleg nem lehet így megmondani.
2018. júl. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!