Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Első tetoválásra hogy lehet...

Első tetoválásra hogy lehet készülni? A fájdalom miatt aggódom, de meglehet valahogy próbálni, hogy bírom e vagy sem?

Figyelt kérdés
Csak azért fordult meg bennem a kérdés, mert kicsit kevésbé bírom a fájdalmat, mint néhányan.
2018. júl. 30. 22:12
 1/9 $$$$$ ***** válasza:
Hova varratsz ? Amúgy ki lehet bírni. Főleg ha a célra gondolsz és nem figyelsz oda a fajdalomra.. Nekem eszembe se jutott hogy a fajdalommal bajom lesz. Mondjuk nekem magas a fájdalam küszöböm meg én a vádlimra varrattam ami nem annyira fáj. De akkorok meg egy pár tetkót és van amelyik fajdalmad helyen lesz. De nem baj. Hidd el megéri a fájdalmat😄.
2018. júl. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Alkar, könyökhajlat alatti rész. :)
2018. júl. 31. 00:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem a nyakamon van tetoválás, és simán kibírtam. Nem mondom, hogy kellemes volt, de ha már hasonlítani kell valamihez (szerintem) olyan, mint az epilálás. Ha fiú vagy, kérj kölcsön egy gépet és próbáld ki! :D Ha azt elviseled, a tetoválást is elfogod! Ha lány vagy, akkor tudod miről beszélek.
2018. júl. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 $$$$$ ***** válasza:
Hát az alkar jobban fáj mint a vadli. De szerintem simán kibírható. Én is akarok majd alkarra..
2018. júl. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem fáj jobban mint az epilálás hidd el. Nem tudom lány vagy e de ha "olyan" napokon mész akkor érzékenyebb vagy a fájdalomra.


Nekem a két csípő csonton van. Egy idő után el is zsibbad, nem érzed annyira Ha annyira fájna nem lenne minden második ember full kivarva. Amúgy kérheted a tetkóst hogy tinta nélkül kicsit szúrkáljon meg hogy ne érjen meglepetés ha tintával neked esik.


Nekem a szemöldököm volt az első, szép lett volna ha az ijedségben elrántom a fejem. 😁

2018. júl. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) Igen, lány vagyok, de akkor majd kerülöm az "olyan" napokon a dolgot. :)
2018. júl. 31. 12:26
 7/9 anonim válasza:
Pihenj előtte, mert ha fáradt vagy, nehezebben bírod. Egyél előtte, legyen nálad szőlőcukor meg víz, és ne parázz rá!
2018. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pihenés, az előző napokban megfelelő hidratáltság, azaz igyál sokat. Ne menj oda éhesen, legyen nálad innivaló és valami csoki vagy cukor, ha gond lenne.

Ha fáj, megkérheted, hogy hagyja abba egyébként, tehát lehet szünetet tartani.


Nekem is alkaron van tetoválásom, kibírtam. Erek, inak mentén fájdalmasabb, a többi rész hamar elzsibbad, utána már jobb. Tényleg epiláláshoz tudnám hasonlítani. Vagy mikor egy szöggel vakargatják a bőröd. :)

Nem mondom, hogy kacagva bírtam ki (párom azóta is csúfol, hogy elszorítottam a kezét, nem maradtak ujjai :D), amúgy nekem is igen alacsony a fájdalomküszöböm. De élek. :) És akarok még, majd egyszer. :)

2018. aug. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kezdek nyugodtabb lenni :)
2018. aug. 1. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!