Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Budapest és környékén megbízha...

Budapest és környékén megbízható, minőségi munkát végző tetoválóművész?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatból eredően tudnátok igényes, megbízható, tetoválásokat készítő, több éve a szakmában dolgozó művészt ajánlani? (igényesség alatt a minőségi festéket, higiénikus munkakörnyezetet és eszközöket,illetve az elvégzett munkára vállalt garanciát értem)
2018. aug. 5. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Törőcsik Dani a személyes kedvencem,de mivel Ő sajnos nincs mindig itthon kénytelen voltam más után nézni.Harci Bálintnál voltam és iszonyatosan megvagyok vele elégedve gyönyörű a munka és igényes volt a környezet is.
2018. aug. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fiam, de milyen stílus?


Az az igazság, hogy Hokusai is tehetséges, meg Dalí is, meg Munkácsy is, meg Picassó is. De ha megkérnéd Dalít hogy ugyan fessen már egy ukiyo-e képet neked, valszeg nem lesz tökéletes, és Munkácsy is piszok jó realizmusban, de nem fog neki jól menni Picassó stílusa.


Ha elmész egy horrorra és szürkeárnyalatra specializálódott tetoválóhoz, és kérsz tőle egy full színes disney karaktert, amit nem gyakran és nem is szívesen csinál, garantálom hogy nem lesz jó.


Persze, meg kell élni, úgyhogy meg fogja csinálni. De ha olyanhoz mész akinek az a stílusa, lát benne fantáziát, annak szíve-lelke benne lesz.


Az meg hogy nincsen dzsuva meg nem lejárt szavatosságú tűvel varr az minimum kell, hogy legyen.

Tisztességes stúdióban parasztság ilyet kérdezni...

2018. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszöszönöm a válaszokat! A második lehett volna kicsit szebben megfogalmazott, kevésbé lehordó stílusba is megértettem volna ám ;) de mindegy. Ja és amúgy nő vagyok nem kisfiú :)
2018. aug. 13. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!