Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Tetoválók, ajánlanátok megbízh...

Tetoválók, ajánlanátok megbízható, telített meleg tónusú zöld tintát? (márka és szín név kéne)

Figyelt kérdés

Keresek egy szép, meleg tónusú mohazöldet, kb ez a szín:

[link]



Berendeltem az Ethernaltól az Avocado nevű tintát, no de azt az atyaúristennek nem megy bele senkibe.


(Próbáltam én is, a szalonban a másik tetováló is (ő már 20 éve tetovál, szóval ne mondjátok, hogy a technika) egyszerűen pocsék, volt minden, rotary, és coil is, szóval biztos a pigment lesz az kizárásos alapon... A zöld amúgyis egy getzi szín, de ez valami egészen kiemelkedően kritikán aluli.


Kicsit anygilag húzós ez így, úgyhogy gondoltam kikérem a véleményeteket.



2018. aug. 16. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nézd meg a World Famous árnyalatait illetve a Radiant colort. Nagyon széles a színskála mindkettőnél.
2018. szept. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fárasztó96 ***** válasza:
Fusion márkánál esetleg? Tattoo magazin szerint abból is van választék, hátha találsz benne megfelelöt.
2022. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!