Kezdőoldal » Szépség és divat » Tetoválás » Mennyibe kerülne kb egy ilyen...

Mennyibe kerülne kb egy ilyen portré tetoválás?

Figyelt kérdés

A hátamra szeretném, fekete fehérben, de nem tudom pontosan, mekkora méret lenne ideális, ahol a minta nem " torzulna" el. 160 cm és 48 kg vagyok, nem egy izmos alkat,és nem is egész hátasat szeretnék. Mennyibe kerülne becslésszerűen ez a minta egy jobb szalonban?


[link]



2018. szept. 4. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

15 és 600 ezer Ft között.

Addig rendben, hogy mit akarsz, de egy, hogy méretet nem tudsz, kettő, hogy a jobb szalon melyik országban, vagy városban kell neked.

Ez szerintem egy 20x20 centis méretben lenne ideális, persze lehet kisebben is. Inkább lapockán mutatna jól. Itthon a szalonokban általában a tetováló mondja meg, hogy ő ennyiért vállalna ekkora méretben. Külföldön is hasonló a helyzet, csak a árak nagyon mások. Itthon egy 15x15-ös méretben ez a minta szürkeárnyalatosan 20-30 ezer körül lenne. Miért? Mert a minta nem bonyolult, szürkéből sem kell túl sok szín, nincs benne nehéz elem. A szalon és szalon között sok a különbség. Nem csak az árak, mert az is, de a minőség is. Nem feltétlen jelenti a magas ár a jó minőséget. ‪#‎tetovalovagyok‬ címszó alatt most elégé sok bejegyzés lesz látható a facebookon, de aki tagja a Magyar Tetoválók Szövetségének (HTA vagy MTSZ), illetve a TSZÉE tagok megbízhatóak. Persze ez sem jelenti azt, hogy csak ők a jók. Érdemes utánakérdezni és utánanézni a tetoválóknak, hogy neked vajon ő lenne-e a jó választás. Mert mindenkinek vannak jobb és rosszabb munkái, mint mindenkinek van kedvenc műfaja is. Az, hogy milyen nehéz vagy vagy milyen magas, sokat nem oszt és szoroz. A tetoválás mérete cm-ben értendő.

2018. szept. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!